Innowacyjne rozwiązania w meblach kuchennych

Kuchnia jest sercem każdego domu. To przestrzeń, w której przy wspólnych posiłkach spotykamy się z naszą rodziną lub przyjaciółmi, razem przyrządzamy smakowite dania czy spędzamy miły wieczór. W związku z tym żadne z innych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu nie potrzebuje tak rozważnego projektu, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale również tego, co kryje ich wyposażenie.

kuchnia

Autor: MEGA MEBLE
Źródło: MEGA MEBLE
Systemy organizacji wewnętrznej pozwalają na zachowanie płynnego ruchu, wysokiego komfortu oraz zagospodarowanie wnętrza szuflad zgodnie z indywidualnymi potrzebami domowników. Począwszy od sztućców, butelek, garnków, produktów spożywczych poprzez blendery, miksery, patelnie, zastawę, skrzynki z napojami aż po środki czyszczące. Takie rozwiązanie zapewnia pełen wgląd w zawartość szuflady, pozwala użytkownikowi na maksymalne wykorzystanie przestrzeni a co znaczące, pomaga w utrzymaniu idealnego porządku.

Jeżeli jesteśmy posiadaczami większej kuchni, możemy zakupić kilka koszy do segregacji, np. na papier, szkło czy plastik. Lepszym rozwiązaniem jest jednak zamontowanie kosza cargo w dolnych szafkach kuchennych. Należycie dobrany kosz, dostosowany do szafki i ilości wytwarzanych śmieci, może znacznie usprawnić przygotowanie posiłków i sensowne segregowanie.

Do dyspozycji mamy systemy sortowników, które szybko i bezproblemowo zamontujemy w szafkach o różnych gabarytach.

Jeśli czytasz prezentowany artykuł to znaczy, że temat Cię niezwykle zaciekawił – kliknij odnośnik do strony materace sprężynowe 120×200, a znajdziesz równie atrakcyjne informacje.

cargo

Autor: mm-kuchnia.pl

Znajdziemy proste modele na jeden lub dwa rodzaje odpadków, bardziej zaawansowane z czterema pojemnikami, oraz filtrami zapobiegającymi wydostawaniu się brzydkich zapachów. Kosze przeważnie są montowane do spodu szafki na wysuwanym stelażu z prowadnicami rolkowymi. Kosz kosze obrotowe do szafek narożnych jest łatwo dostępny więc i bardzo wygodny w użytkowaniu. Takie systemy to obecnie standard w kuchniach, a co warte uwagi – z ich montażem poradzi sobie większość z nas. Praktyczne kosze cargo można porównać do tradycyjnej szuflady, lecz podstawową różnicą między nimi jest to, że w momencie wysuwania kosza, ukazuje się od razu cała zawartość szafki. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do koszy, zwłaszcza tych umiejscowionych w głębi mebla. W prosty, funkcjonalny i estetyczny sposób żyjemy w stylu Eko. Myślmy o ekologii, to nic nie kosztuje.