Skomponuj toaletę marzeń, doświadcz odrobiny luksusu

Każdy człowiek od czasu do czasu ma chętkę na troszeczkę zbytku. Zaspokajamy ją na przeróżne możliwe sposoby. A to dzięki przepysznym czekoladkom, a to wytwornemu szalowi, albo nowej bluzeczce. Oczywiście firmy perfumeryjne przodują pod tym względem.

łazienka

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass
Bywa jednak, że pragniemy luksusu i jednocześnie relaksu. I tu wyjściem staje się łazienka. Ci którzy mogą sobie pozwolić na przeznaczenie sporego pomieszczenia na łazienkę, mogą spróbować „powrócić” do Starożytności (Cesarstwa Rzymskiego). Spokojne, nie mam na myśli zbudowania łaźni. Choć ten projekt wydaje się być kuszący. Jednakże starczy szezlong, który to pozwoli nam po kąpieli (lub przed kąpielą) trochę odpocząć. Rzecz jasna wanna w tak urządzonym miejscu powinna być odpowiednio dobrana. Najfajniej by umieszczona była na nóżkach przypominających lwie nogi. Wanna jednakże to nie wszystko. Rzadko aktualnie możemy dysponować łaziebnym, który taszczyłby wiaderka wypełnione wodą z pobliskiego jeziora.

Na szczęście dziś wystarczy zamontować baterię wannową i zwolnieni jesteśmy z problemu poszukiwania najemcy do noszenia wiader wypełnionych wodą. Jednakże nie zwalnia nas to z poświęcenia odrobiny uwagi przy zakupie nowej armatury. Rozwiązaniem dla zaradnych jest zakupienie zestawu baterii łazienkowych. Zakup takiego zestawu gwarantuje nam, iż wszystkie baterie do wanny czy też baterie umywalkowe będą podobne i zwykle za mniejszą cenę niż gdybyśmy kupowali te akcesoria osobno. Teraz zostaje dodać tylko kilka akcentów jak świece i dyskretny zapach kadzidełka i po zamknięciu drzwi łazienki poczujemy się jak Konsul Świętego Cesarstwa Rzymskiego lub firma sprzątająca łódź cena jego żona – sprawdź komplety baterii łazienkowych!

łazienka

Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio

Na tego typu wyprawy w przeszłość pozwolić sobie można jednak w sobotę lub w święta. Dnia powszedniego czas nam na to często nie pozwala. Tutaj z pomocą przychodzą nam baterie wannowo – prysznicowe, które od dawna już nie są skrzyżowaniem kranu z konewką. W obecnych czasach w sklepach możemy kupić ogromnie dużo
wspomnianych baterii, również podświetlanych albo też z opcją masażu. Można nawet zakupić prysznic z systemem nagłaśniającym, który pozwoli nam słuchać ulubionego radia w trakcie porannego prysznicu.

Oto obraz współczesnego luksusu!