W jakie meble wyposażyć biuro? Zobacz naszą propozycję.

Na wyposażenie wnętrza biura składają się nie tylko urządzenia elektroniczne, lecz również odpowiednie meble, które gwarantują komfort w czasie pracy oraz pozwalają na odpoczynek w czasie przerwy od obowiązków. Doradzamy jak urządzić biuro, by te dwa warunki były spełnione.

Nowoczesne meble (krzeslo glamour) biurowe to modele faktycznie funkcjonalne, ale i atrakcyjne estetycznie – poznaj szczegóły. Dzięki zróżnicowanej ofercie można określić czy chcielibyśmy przez aranżacje biura pokazywać klasykę i spokój, czy może oryginalność oraz innowację. Wszystko zależy od tego z czym ma kojarzyć się nasza działalność i oczywiście od naszego stylu. Koniecznym wyposażeniem każdej firmy są biurka i krzesła. Możemy wybrać eleganckie, drewniane biurka z dużą ilością miejsca na dokumenty, ale również designerskie biurka – z blatem o naturalnych charakterze i metalowymi elementami. Dla amatorów chłodnego stylu proponowane są biurka z blatem ze szkła. Doskonałym uzupełnieniem każdej firmowej przestrzeni będą eleganckie krzesła, które dzięki miękkości siedziska i oparcia, i także możliwości regulacji na różne sposoby, zapewniają należyty komfort. Trzeba pamiętać, że te dwa elementy wyposażenia – krzesła oraz biurka – powinniśmy dopasować wysokościami, aby wielogodzinna praca ze względu na źle dobrane meble nie odbiła się na naszym zdrowiu.

biuro

Autor: JasonParis
Źródło: http://www.flickr.com

Projektując biuro nie można również zapomnieć o urządzeniu strefy, w które pracownicy będą odpoczywać, jeść lunch, bądź pić kawę, która doda energii na resztę dnia. Dlatego warto znaleźć miejsce na mały, kuchenny aneks z wydłużonym blatem i siedziskami typu krzesła hoker – przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie.

Takie krzesła proponowane są w wersji plastikowej, ale także drewnianej, dostępnej też z miękkim obiciem. Jeżeli już wybraliśmy drewniane biurko to najlepiej będzie iść konsekwentnie w tę stylistykę i wybrać właśnie drewniane hokery. Oryginalności wnętrzu nada wyrazisty kolor tapicerki bądź interesujący wzór. Świetnym pomysłem może okazać się zamówienie takich mebli u designera lub oddanie używanych hokerów do renowacji, by dopasować tapicerkę do barw, które dominują w identyfikacji wizualnej naszej firmy – logo, wizytówkach itp. W tej sposób łatwo spersonalizować wnętrze oraz wpłynąć na budowanie świadomości marki. Krzesła hoker są odpowiednim wyborem nawet w przypadku niewielkich przestrzeni biurowych, gdyż nie zajmują dużo miejsca, a równocześnie gwarantują dobre warunki, aby na chwilę się zrelaksować.