Naczynia – jakie są najlepsze?

Żeby smacznie zjeść, trzeba dobrze ugotować. A gotowanie to sztuka. Można tej sztuki nauczyć, ale warto także pomyśleć o ułatwieniach, jakie ze sobą niosą dobrej jakości patelnie i garnki, z jakich na co dzień się korzysta w kuchni. Od dziesięcioleci na rynku są dostępne naczynia renomowanych firm o długich tradycjach, których produkty zapewniają najwyższy poziom przygotowywanych potraw. Wśród liderów od wielu lat wymieniana jest firma Cefal, ze swoimi stalowymi garnkami oraz trochę młodszą serią naczyń z odłączanymi rączkami.

patelnia Tefal

Autor: Karrie Nodalo
Źródło: http://www.flickr.com
To dopracowane i przemyślane sprzęty, wykonane z materiałów najwyższej jakości, o grubym i stabilnym dnie. Ostatnio są oferowane ciekawe zestawy naczyń Tefal (odkryj więcej), a w ich gronie na przykład Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 12 cz (6 garnków) C778S154 C7786454. To zestaw składający się z najwyższej jakości naczyń oraz rondla wraz z przykrywkami dostosowanymi do każdej średnicy. Połączenie jakości i funkcjonalności gwarantuje możliwość przygotowania każdej potrawy bez ryzyka przypalenia. Zestaw można stosować w piekarniku oraz na kuchenkach indukcyjnych.

talerze

Autor: Lexi Blue
Źródło: http://www.flickr.com

Podobny asortyment jest oferowany w zestawie Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 14 cz (7 garnków) C778S154 C7786454 C7786354, w którym elementem dodatkowym jest jeden z wysokich garnków razem z dedykowaną do niego przykrywką. Żeby móc przygotować każdą wymarzoną potrawę, w kuchni nie może zabraknąć patelni typu wok. To nietypowe naczynie, w którym przygotowuje się szczególnie dania azjatyckie. Jego ogromnym plusem jest zmniejszenie czasu przyrządzania potrawy oraz całkowite zachowanie odżywczych wartości przygotowywanych składników. Dzięki dopracowanemu kształtowi lekko stożkowemu energia cieplna rozprowadza się równomiernie.

Dodatkowe publikacje odnoszące się do niniejszego tematu też są niebanalne – więcej pod wskazanym adresem (https://gsmeble.pl/fotele). Kliknij zatem tutaj i zobacz, że to prawda.

Jeżeli zaintrygowały Ci się takie zestawy, zobacz Tefal ingenio zestaw garnków 20 cz. L5279972, aby wiedzieć więcej.

Pozycją wartą rozpatrzenia jest Tefal patelnia wok Talent 28cm E44019. To model patelni wykonany z wysokiej jakości materiału nieprzywieralnego pokrytego na zewnątrz specjalnym tworzywem. Gruby spód gwarantuje świetne efekty przy gotowaniu i znaczne skraca czas przygotowania posiłków. Równie ciekawy jest Tefal Revelation Wok indukcja O 28cm C21019, posiada on podobne cechy a jest znacznie tańszy.