Kupujemy wannę do łazienki

Wielu ludzi jest zdania, zaczynając remontowanie łazienki, że znalezienie właściwej wanny nie będzie stanowić dla nich żadnych problemów. Lecz gdy rozpoczynają szukanie, to nagle się okazuje, że znalezienie najlepszego modelu wcale tak proste i łatwe nie będzie. A rzeczywiście jest w czym wybierać, wytwórcy oferują takie bogactwo wzorów i wymiarów, że na samo oglądnięcie wszystkiego trzeba zarezerwować sporo czasu. Poza tym można wybierać pomiędzy wannami akrylowymi, które są najbardziej obecnie popularne, a stalowymi.

wanna

Autor: Coram Poland
Źródło: Coram Poland
Wanny z akrylu produkowane są w kilku różnych rodzajach. Rzecz jasna najwięcej jest wanien prostokątnych, o długości nawet do dwa i pół metra. Dzięki dużej ofercie rozmiarów dobrać można wymiar wanny do praktycznie każdej łazienki. Lecz samo zdecydowanie się na wannę prostokątną do dopiero początek wybierania.

Akryl jest materiałem, z jakiego wykonać można skomplikowane kształty, i z tego też powodu akrylowe wanny posiadają bardzo różnorodne wnętrza. Przykładowo Wanna Cersanit Virgo 160×75 S301-046 (zobacz tu) ma wewnętrzny kształt z niezaokrąglonymi krawędziami, przy tym jest bardzo głęboka i pojemna, ale wiele modeli ma znacznie bardzie łagodne krzywizny i owale.

Czy pewien komentarz z witryny namówił Cię do napisania swojej opinii? Bardzo nam miło. W takim razie nie czekaj i napisz coś!

Tu warto się zastanowić nad swoimi oczekiwaniami, jeśli ktoś będzie lubił długo leżeć w kąpieli to musi znaleźć wannę, w której będzie się mógł wygodnie położyć.

W większych łazienkach bardzo dobrze mogą się sprawdzić narożne wanny. Przeważnie potrzebują one nieco więcej powierzchni niż modele prostokątne, ale za to dużo lepiej wykorzystują często niezagospodarowane kąty w łazience. Wanny narożne z powodu swojego kształtu mogą mieć wygodne i szerokie wnętrze, co docenią na pewno ludzie lubiący odpoczynek w wodzie, a jednym z najpopularniejszych rodzajów tego typu jest Wanna Cersanit Joanna 150×95 S301-007 lewa (sprawdź cenę). Mimo niewielkich rozmiarów ma ona blisko dwieście litrową pojemność, dzięki czemu kąpiel w niej jest wygodna i odprężająca.

Zainteresował Cię ten post? To świetnie, ponieważ oryginalny wpis (https://i-posciel.pl/posciel-jedwabna-koldry) ma podobne dane do publikowanych.

Natomiast jeśli ktoś nie przepada za akrylem i raczej woli oryginalne rozwiązania, to zainspirować go może bardzo ciekawa Wanna Kaldewei Classic Duo Oval 180×80 291200010001, zrobiona w całości z wysokogatunkowej stali.