Jeżeli mamy niewielkie mieszkanie albo sypialnię, to ważne jest mądre urządzenie każdej przestrzeni

Teraz w sklepach meblowych zazwyczaj da się wyszukać świetne rozwiązania do wszystkich mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdego stać na to, żeby mieć ogromny apartament z kilkoma sypialniami. Niektórzy są szczęśliwi, kiedy uda im się nabyć na własność dwupokojowe mieszkanie. To przecież ich miejsce na ziemi. Jednak na niewielkiej przestrzeni nadal powinno się zmieścić dużo przedmiotów, które należą do różnych członków rodziny. Czasami bywa tak, że szafa okazuje się zbyt mała, kiedy rodzą się dzieci. Mają one po prostu ogromną ilość ubranek oraz zabawek. Wobec tego, gdy nasz smyk wyrośnie z łóżeczka i zechcemy mu kupić łóżko z prawdziwego zdarzenia, to trzeba przemyśleć kwestię wolnej przestrzeni, która zostanie pod meblem.

Jeśli chcesz sprawdzić prawdziwość danych znajdujących się tej publikacji, to kliknij tu oraz zweryfikuj info u źródła (http://aluzarodekor.pl/oferta/firany/) a zdobędziesz stuprocentową gwarancję w takiej sprawie.

Łóżka zajmują przecież dość sporo miejsca. Wobec tego szuflada pod łóżko będzie fantastycznym rozwiązaniem. Zapewni nam to sporo ekstra miejsca do przechowywania naszych rzeczy. Jeśli zamówimy kilka szuflad, to w pierwszej możemy trzymać dla przykładu pościel, w drugiej ciuchy, a w ostatniej chociażby klocki. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby szuflada była zrobiona z tego samego drewna, co łóżko. Wtedy nie będzie raczej rzucać się w oczy. Musi również mieć przymocowane kółka, by bez trudności można było ją wysunąć spod łóżka i wsunąć z powrotem.

Oczywiście, to co najważniejsze — musi być co do milimetra dopasowana do przestrzeni pod łóżkiem. Nie powinna być za mała ani za wielka.
Szuflada pod łóżkiem może dać dużo dodatkowej przestrzeni na nasze rzeczy.