Jakie produkty oferuje nam firma Italux i gdzie można by odnaleźć oświetlenie tej firmy?

Nawet niezwykła kompozycja wnętrza nie będzie posiadała swojego uroku, jeśli nie będzie w odpowiedni sposób oświetlona. Niezwykle istotnym elementem wszystkich wnętrz są źródła światła. Zarówno jeśli chodzi o to naturalne jak i to sztuczne.

Oświetlenie Italux przynosi bardzo wiele rozwiązań i inspiracji, które pomogą każdemu w odpowiedni sposób dopełnić wnętrze. W marketach Italux można wybierać spomiędzy bardzo znacznej ilości produktów, które zróżnicowane są pod względem zadań i charakteru oraz technologii wykonania. W ofercie marketu Italux odnajdziemy pełną gamę lamp. Znajdziemy także lampy wiszące, plafony, lampy podłogowe czy biurkowe. Oprócz tradycyjnego oświetlenia możemy także znaleźć towary ze źródłem LED, które jest wbudowane lub wymienne. Oprócz przedmiotów, które są przeznaczone do dekorowania wnętrz mieszkalnych, można by również w ofercie firmy znaleźć produkty profesjonalne. W asortymencie ukierunkowanym na wyposażenie obiektów handlowych, gastronomicznych czy publicznych, odnajdziemy oświetlenie profesjonalne, jakiego tego typu wnętrza wymagają. Oferowana jest także usługa projektowania oświetlenia, aby zaoferować kompleksowe rozwiązania najlepszej jakości, które zapewniają komfort świetlny oraz są podkreśleniem produktu lub przestrzeni.
oświetlenie italux

Autor: Rosendahl
Źródło: www.smakprostoty.pl
fotografia - budynek

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Italux ma w swej ofercie również żyrandole, które mogą spełniać funkcję dekoracyjną. Idealnie nadają się do wytwornych oraz bardzo wystawnych pomieszczeń. Żyrandole kryształowe niezwykle często stanowią elementy wyglądu sypialni i salonu w mieszkaniach prywatnych.

Są kojarzone z eleganckimi wnętrzami i umieszczone są także na sufitach w wystawnych restauracjach lub 5-cio gwiazdkowych hotelach. Dla miłośników żyrandoli kryształowych skromniejszych, firma Italux przygotowała lampy, które są mniej dekoracyjne, ale tak samo eleganckie.