Firma Gerlach – trwałość wyznacznikiem skuteczności

Wiele osób szuka możliwości ułatwiających skomplikowane czynności kuchenne. Marka Gerlach ma w ofercie produkty zmniejszające czas spędzony w trakcie domowych czynności, poprzez produkcję trwałego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych

Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
znakomitym przykładem jest Gerlach zestaw noży w bloku 5 szt 991A posiadającym unikalne ostrza. Ten nowy produkt nadaje się nie tylko dla nowicjuszy jak i profesjonalistów. Poprzez wykonanie rękojeściz bardziej odpornych niż surowiec drewniany tworzyw jakim jest sztuczny ABS noże stają się wytrzymałe a nóż pewniej leży w dłoni. Oznaczenia na rękojeściach mają zadanie pomóc użytkownikowi w dostosowaniu idealnego noża do właściwej pracy: każde ostrze w zestawie ma swoje zastosowanie, inny nóż wykorzystamy tnąc warzywa, a inny podczas siekania potraw mięsnych.

Gerlach cechuje nowoczesna stylistyka scalająca drewno i cięć (zobacz opinie na nasz temat) o eleganckim designie, czemu towarzyszy niezrównana dotąd trwałość elementów. Rękojeść została wyprodukowana z unikalnego drewna, co powoduje świetne akcenty wizualne w postaci słojów idących wzdłuż rączki. cięciem (zobacz stal nierdzewna) nierdzewna zapewnia – i co istotne – długotrwałość produktu, a dodatkowy efekt stanowi niebanalny design: połączenie klasyki z nowoczesnością. Komplet posiada pięć wielozadaniowych, niezniszczalnych ostrzy kuchennych z różnorodnym zastosowaniem oznaczonym na rączce.

Gerlach jest to patelnia, łączącą w sobie szyk z nowoczesnością. Wyprodukowano ją z myślą o wykorzystywaniu mniejszej ilości gazu w taki sposób, by ekonomiczność użytkowa stała się jak najwyższa. Unikalne dno z teflonu uniemożliwia przywieranie produktów co daje taki efekt, że gotowanie staje się przyjemnością.