Dlaczego szafy wnękowe na indywidualne zamówienie są obecnie tak często wykonywane?

Każdy dom i dowolne mieszkanie opływa w różnego rodzaju wnęki i zakątki, które aż proszą się o ich pomysłowe zagospodarowanie. Aktualnie, kiedy choćby po wyjściu na chwilkę do sklepu na rogu wracamy z trzema wypełnionymi po brzegi siatkami, dodatkowa przestrzeń w domu jest na wagę złota.
Dlatego też tak często stosowanym aktualnie wyjściem są szafki wnękowe, które są robione na indywidualne zamówienie.

dekoracje

Autor: SPOT Light
Źródło: SPOT Light
Jest to znakomity pomysł, gdyż to my określamy, jak duża ma być tego typu szafa wnękowa, ile ma mieć półek oraz jak mają się roztwierać jej drzwiczki. Również jeśli chodzi o kolorystykę, to my o tym decydujemy. Albo raczej nasz portfel. Jeżeli to nie jest szczególnym problemem, to nie ma żadnych przeszkód, aby doskonale wpasować ją do pozostałych obecnych w domu mebli.

Chcielibyśmy zaprezentować Ci następny wpis na zbliżony temat. Mamy nadzieję, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Wejdź w link – tam czeka na Ciebie interesujące zagadnienie (http://www.sklepbdkoncept.pl/).

Jeśli chcesz zlecić takie szafy wnękowe Jelenia Góra to miejsce, gdzie znajduje się odpowiedni specjalista, który z chęcią zająłby się tworzeniem projektu właśnie dla Ciebie .

Należy tylko określić wszystkie detale, m.in. rozmiar szafki, jej wnętrze (choćby półki, druciane kosze czy też pantografy). Można by poza tym zlecić takie oprzyrządowanie dodatkowe jak podświetlenie ledowe (może się włączyć automatycznie w czasie otwierania drzwiczek), specjalistyczne stopery zamontowane w prowadnicach, szczotki uszczelniające, zamki czy zabezpieczenia przed wypadaniem drzwiczek.

Jeżeli o nich mowa, istnieją drzwi przesuwne, składane, uchylne i przesuwno-składane. Zarówno prowadnice, jak i ramy mogły by być stalowe, stalowe – malowane czy też anodowane. Mogłyby również być pokryte drewnopodobną okleiną albo lakierowane.