Urządzamy swój barek w mieszkaniu? Czemu nie!

Zapraszasz gości do siebie i chcesz się czymś wyróżnić? Może chciałbyś przyrządzać swoje autorskie drinki, po które będziesz sięgał do swojego prywatnego barku? Myślałeś kiedyś o tym, a może te temat jest ciągle otwarty? Jeśli tak, zachęcam do zapoznania się z artykułem, zobacz, że zbudowanie swojego barku to nietrudne zadanie.

drinki

Autor: Disaronno
Źródło: Disaronno
Potrzeba Ci kilku niezbędnych narzędzi. Najbardziej podstawowe to lód, nieważne czy zima czy lato, lód to konieczny element każdego drinka. Pamiętaj o miarce, za jej sprawą przygotowany przez nas koktajl będzie idealnie odmierzony, a dobre proporcje to gwarancja smaku. Większość drinków będzie smaczniejsza jeśli dodasz do nich owoce. Nie wolno jednak zrobić tego ot tak, potrzebne ci będzie do tego moździerz do owoców. Tak samo pamiętaj o shakerze czy o mieszadełkach do drinków.

Każdy barek musi być wyposażony w szklanki (zamów taniej online – mieszadełka do drinków). Potrzebne będą Ci dwa rodzaje: wysokie i niskie. Poza tym, przydatne są kieliszki do koktajli. Co do trunków, to nie musisz raczyć wszystkich najdroższymi trunkami.

Stworzyliśmy dla Ciebie nowe atrakcyjne wiadomości na ciekawiący Cię dział. Wejdź do nowego wpisu oraz czytaj wpis kosze obrotowe.

Kilka alkoholi wysokoprocentowych, smaczne wino to odpowiednia rekomendacja, żeby docenić twój barek.

Warto posiadać też przydatne akcesoria, które szczególnie sprawdzają się podczas smakowaniu wina. Nalewaki, pompki i zatyczki to minimum. Używając nalewaka łatwiej polewa się wino, trafisz teraz zawsze w kieliszek. Pompka, służąca w wielu modelach też jako korek umożliwi zachować świeżość wcześniej otwartego wina. Warto pomyśleć też o obcinarkach do folii i podstawkach (zamów w sieci – obcinaki do folii kuchennej). Nie są to tak niezbędne rzeczy, jak wymienione wcześniej, lecz dobrze jest je też posiadać.

W gąszczu otaczających nas wiadomości ciężko jest znaleźć naprawdę przydatne informacje. Z tego powodu jeżeli ciekawi Cię ten temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info (https://sklep.kunszt.pl/lozka-metalowe-140×200-c-1_7_14.html).

Kiedy już zakupimy te akcesoria możemy być pewni, że nasz barek sprawdzi się znakomicie. Postarajmy się także, aby jego wygląd był ciekawy, współgrający z wystrojem. Najczęściej wybierane są barki eleganckie, z gatunkowego drewna, dzięki czemu wytwornie się one prezentują. Oczywiście, wszystko zależy od twojego gustu, możliwości finansowych i aranżacyjnych.