Mamy szanse robić łazienkę inaczej

Producenci elementów do łazienki proponują nam tak sporo interesujących produktów, że z pewnością z łatwością uda nam się stworzyć łazienkę idealnie po naszej myśli, taką która będzie wypełniała wszystkie nasze oczekiwania i równocześnie również taką, która będzie się znacznie wybijała od wszelkich łazienek, jakie poznaliśmy do tej pory. Starczy wyłącznie, iż dobrze poszukamy, a co najistotniejsze może się okazać, że suma jaką przeznaczymy na taką łazienkę wcale nie będzie wyższa niż gdybyśmy korzystali z takich normalnych pomysłów jak pozostali.

Grzejnik (czytaj resztę pod adresem) ma ważne zadanie do spełnienia

Grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Grzejnik w łazience jest niesamowicie istotny, gdyż po pierwsze powinien on nam dawać ciepło, tak żebyśmy nie zamarzli kiedy po kąpieli wychodzimy spod prysznica lub z wanny, a z drugiej strony musi nam także dawać możliwość szybkiego wysuszenia ręczników, tak aby były suche nawet kiedy po niedługim czasie znowu będziemy chcieli ich użyć. I właśnie przez to najlepiej jeśli zdecydujemy się na grzejnik pionowy Gorgiel Gerona Ag V50 1800×320 (strona z produktem). Piękny, gustowny, a jednocześnie również świetnie wypełni własne dwie podstawowe zadania z czego na pewno będziemy na prawdę zachwyceni.

Płytki to już przeszłość

łazienka

Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Tak się stało, że w łazienkach dominują płytki, gdyż nic im się nie stanie od wilgoci, ponieważ możemy je zachlapać, ponieważ łatwo je przetrzeć. Mimo wszystko jak się okazuje w tym momencie przedstawiane nam są deski Shipdeck Laguna UR1205 (zobacz jak to wygląda), które z powodzeniem mogą być też zakładane w łazience, a dzięki temu, iż są łączone za pomocą specjalnego, przezroczystego silikonu, możemy być pewni, iż nawet odrobina wody nie będzie w stanie się pod nie podpłynąć. A jeżeli będziemy pragnęli takie same deski do pokoju, to nie będzie z tym żadnego problemu, a co więcej, wówczas nie będziemy potrzebowali żadnego silikonu, ani kleju, zwyczajnie deski będą ze sobą ściskane.

Zróbmy coś niespodziewanego

Bez wątpienia nasza łazienka posiadająca na podłodze deski (Parkiety Pryczynicz Hajnówka) zamiast płytek będzie szczyciła się sporym zainteresowaniem gości, choć z pewnością na początku będą zaskoczeni naszym pomysłem i samym faktem, iż takie coś jest wykonalne. Należy rozważyć taki pomysł i robić coś odmiennego, niż standardowo się przyjęło.