Wyposażamy jadalnię!

Masz szczęście – posiadasz duży dom i masz możliwość pozwolić sobie na zaaranżowanie osobnego wnętrza do jedzenia posiłków. Aranżacja jadalni spędza ci jednak sen z powiek – zastanawiasz się w jaki sposób ustawić stół i co zrobić, aby aranżacja kuchni ładnie komponowała się z jadalnią. Dziś idziemy z pomocą i dobrą radą w tym temacie.

jadalnia

Autor: WITEX
Źródło: WITEX

Jadalnia ma posiadać skromne umeblowanie – potrzebny będzie w tym pokoju stół z krzesłami. O wielkości polecamy zdecydować na podstawie tego, ilu mamy domowników. Drugą kwestią jest to , czy planujemy w domu wielkie imprezy, na które zaprosimy rodzinę. W takim przypadku radzę kupić rozkładany stolik i większy komplet krzeseł, które można trzymać w pozostałych pokojach.

Następnym elementem, który w tym pokoju z pewnością się przyda jest przeszklona witryna, w której wyeksponujemy piękną zastawę stołową. Pomyślmy tylko, aby była w podobnym odcieniu do stołu i krzeseł.

Co więcej jest potrzebne w jadalni? Na pewno ładna ozdoba na oknach. Zastanówmy się, czy chcemy wieszać tu zasłony – osobiście polecam rolety na oknach, do których jedynie dodajemy woalową firankę. Obecnie posiadamy spore opcje wyboru kolorów – także w intensywnych kolorach, jak i pastelowych, czy delikatnych kremowych i szarościach.

jadalnia

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz tego mamy możliwość aranżować jadalnię w różnych klimatach wyposażenia wnętrz. Pokazuje to blogerka Lovingit podsyłając różne koncepcje: .

Niezwykle nam przyjemnie, że przeznaczyłeś swój czas, by przejrzeć nasz wpis. Jeżeli masz chęć na inne, to kliknij link strugarka grubościówka i przejdź do następnej strony.

Mi najmocniej utkwiła w głowie opcja z ladą i barowymi krzesełkami będącymi w kuchni. Bo jadalnia z powodzeniem może być częścią, czy strefą kuchenną.