Pachnąca kawa na śniadanie

Recepta na szybką kawę? Mała saszetka względnie kawa instant i wrzątek. Tymczasem istnieją bardziej wymagający smakosze, którzy nie poszukują przepisu na szybką, ale wyjątkową w smaku, pobudzającą nasze zmysły kawę. Taką, która z chwilą pierwszego łyka, zaniesie nasze myśli do przytulnej kafeterii. Jak to zrobić? Należy postarać sięo kawiarkę.

garneczki.pl/produkty/kafejniki,345

Autor: Jessica Spengler
Źródło: http://www.flickr.com
Kawiarki włoskie to doskonałe wyjście dla osób, które doceniają zapach kawy, a nie mają ani miejsca, ani czasu, by używać na co dzień ciśnieniowych ekspresów. Soro kawiarek posiada funkcje przygotowania innego rodzaju kawy niż espresso, w tym latte i cappuccino. Niewygórowana cena, banalna obsługa i szybkość czyszczenia sprawiają, że kawiarka jest jednym z ciekawszych sposobów podawania kawy. Równie ciekawym jak kafejniki – urocze dzbanki, które swoim wyglądem przypominają każdemu z nas dzieciństwo. To idealny element dekoracyjny do kuchni w stylu retro, który wspaniale zaprezentuje się na stole w trakcie popołudniowej kawy z przyjaciółmi czy rodziną.

Sposób przygotowania zniewalajacej swych zapachem kawy w kawiarce nie sprawi nam trudności. Parzenie zabierze nam kilkanaście minut. Do ulokowanego na dole zbiornika wystarczy wlać wodę, do środkowego – w którym ulokowane są filtry – należy nasypać należytą porcję kawy. Następnie należy umieścić kawiarkę na

kawiarka

Autor: Alexander Kolosov
Źródło: http://www.flickr.com

ogniu, aby woda ( sprawdź także stacja zmiękczająca wodę) pod wpływem wysokiego ciśnienia przedostała się przez filtry i dotarła do wyższych partii kawiarki – stronę . O końcu procesu parzenia poinformuje nas specyficzne syczenie.

Bogatą ofertę kawiarek proponują sklepy w sieci, które oferują ceny bardziej korzystne niż w sklepach stacjonarnych. Możemy do wyszukiwarki internetowej wpisać frazę: kawiarki włoskie, a bez wychodzenia z domu, bez pośpiechu będzie nam dane zanurzyć się w świat zakupów. Tym bardziej, że sklepy internetowe posiadają w ofercie większy wybór modeli. Klienci sami są w stanie wybrać opcję formy dostawy a także płatności – np. dokonując przelewu lub przy odbiorze. Dodatkowo, kiedy wybierzemy sklep, który w ramach usługi zagwarantuje nam szybkie dostarczenie przesyłki, już następnego dnia będziemy mogli spędzać miłe chwile przy filiżance pysznej kawy.