Zanim kupisz armaturę do łazienki, zobacz dobre typy mebli łazienkowych

Polskie wnętrze stają się co raz piękniejsze. Pomału przykładamy olbrzymią wagę do tematów dekorowania wnętrz. Wiemy już ,że we właściwie zorganizowanej przestrzeni przebywa się nam dużo lepiej. Funkcjonalne wykorzystanie każdego kawałka podłogi pozwala nam zaoszczędzić wiele powierzchni. Przekonaliśmy się do niebanalnych rozwiązań. Przecież to już nie ten okres, gdy wszystkie domy wyglądały tak samo. Poznaliśmy też moc detalu. Charakterystyczny szczegół może zmienić charakter niejednego pomieszczenia.

Meble łazienkowe Antado - FIESTA

Autor: ANTADO

Tym bardziej, zadziwia fakt, że wciąż tak mało uwagi poświęcamy bardzo ważnemu wnętrzu w naszym mieszkaniu. W końcu łazienka to wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko troszczymy się o swoją higienę, ale również wypoczywamy po wyczerpującym dniu. Sposobów na urządzenie tego wnętrza jest całe mnóstwo. Mamy nawet markety w zupełności poświęcone jedynie łazience.

Podstawowa reguła jest taka, że nie należy tego pomieszczenia niepotrzebnie zagracać. Zazwyczaj mamy do dyspozycji małą powierzchnię, którą należy mądrze zorganizować. Szafki łazienkowe nie mogą zajmować zbyt wiele miejsca. W centralnym punkcie powinna się znaleźć wanna lub prysznic, w zależności od tego, którą część wyposażenia lubimy bardziej.

Nowoczesne meble łazienkowe

Autor: wiccahwang
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy producent szafek łazienkowych (polecana strona: antado.com.pl) posiada we własnej ofercie wiele rodzajów. Naprawdę, obecnie możemy zaszaleć, aranżując łazienkę. Co raz więcej osób zamawia wyposażenie stylizowane na barokowe komnaty. Fantazyjne umywalki, wanny na lwich stopkach i dużo innych gadżetów z epoki tworzą niepowtarzalny klimat. Bardzo modne są również łazienki urządzane w stylu rzymskich łaźni, które pozwolą nam się porządnie zrelaksować.

Kolekcje mebli łazienkowych (sprawdź więcej) to wielkie pole do popisu dla projektantów. Współczesny klient jest bardzo wymagający i standardowe rozwiązania nie wchodzą w grę. Każdy pragnie, aby jego łazienka była niepowtarzalna. Dlatego też staramy się ją oryginalnie ożywić grafikami lub żywymi kwiatami. Współczesne łazienki bardzo często przypominają po prostu pokój z wanną, w którym znajdziemy półki z książkami i miękkie fotele.