Duża część Polaków wciąż pamięta meblościanki z czasów PRL – obecnie ich miejsce na szczęście przejmują wielofunkcyjne szafy przesuwne

Mieszkania w Polsce często nie są wielkie. Mimo to staramy się je urządzić tak, żeby wszystko przyjemnie. Jeżeli funkcjonujemy z całą familią, to każdy z domowników ma sporo swoich przedmiotów, które chciałby gdzieś przechowywać.

rozwiązanie

Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Aby zaspokoić te warunki i wiele innych potrzebujemy praktycznych szaf.
Drzwi szklane

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Szafa przesuwna szafy przesuwne jest wymarzonym pomysłem na korytarz. Dzięki temu nieszerokie przejście pomiędzy pokojami będzie nie tylko miejscem komunikacyjnym pomiędzy nimi, ale także otrzyma nową funkcję – będzie przechowalnią wielu przeróżnych rzeczy. Powinny się tam zmieścić buty na wszystkie pory roku, płaszcze, ale również ręczniki, a nawet weki z przetworami, które normalnie nierzadko są przechowywane w kuchni i zapychają niezbędne tam miejsce w półkach. Szafa przesuwna jest także świetnym rozwiązaniem dla sypialni małżeńskiej, jeżeli jest to nieduży pokój, a między łóżkiem i szafą pozostaje mało wolnej przestrzeni. Wielkim przymiotem tych szaf jest właśnie to, że nie mają one otwieranych na zewnątrz drzwiczek, z tego powodu odzyskujemy niezbędne miejsce.

Jeśli zamierzasz kupić coś niezwykle interesującego, spójrz na serwis tej firmy, zobaczysz u nich sporo bardzo tanich ofert.

Możemy w ten sposób umeblować pokój swobodniej – posiadamy większe pole do popisu. Szafa przesuwna zobacz jest również wyjątkowo pojemna. Często sami decydujemy, jak pragniemy, aby były montowane półki i wieszaki.

Jeśli przykładowo posiadamy mnóstwo sukienek, możemy pragnąć, aby segment z wieszakami był przeważający niż ten z szufladami – to my jesteśmy w tym momencie kreatorami jej wyglądu według swoich wymogów.