Urządzamy łazienkę

W starym stylu, a dlaczego nie rustykalnie – w jaki sposób urządzić łazienkę, która na pewno zachwyci gości? Pragnieniem każdej kobiety okazuje się bogato urządzony salon kąpielowy. Możliwości wyposażenia takich miejsc bywają tak ciekawe, że nietrudno wcielić w życie prawie każdy pomysł.

Płytki gresowe

Wiemy już, że naszym elementem nieodzownym i wyznacznikiem dobrobytu są płytki łazienkowe. Nowoczesne plany to jednak coś niezaprzeczalnie różnego: chromowane powierzchnie, kolorystyczne zestawienia i szklane elementy.

Zainteresował Cię nasz tekst? Więc zachęcamy Cię – zajrzyj na kolejną witrynę i dokonaj oceny naszych prób. W przypadku pewnych wątpliwości – pisz!

Bez względu na to znacznie częściej wolimy oryginalne odcienie i nowoczesne rozwiązania. Decydując się na choćby płytki hiszpańskie można wytypować spośród nich niespotykane układy. Wyposażenie łazienek okazuje się znacznie bardziej pomysłowe.

Pod prysznic czy do wanny?Jest to podstawowy kłopot wszystkich, którzy planują zaaranżować swoją łazienkę. Fani długich kąpieli nie są w stanie zrozumieć, że kabiny prysznicowe mogą wyprzeć uwielbianą wannę. Jeśli pragniemy zdecydować się na jedno i drugie, a brak miejsca na to nie pozwala, warto wziąć pod uwagę wannę z parawanem. Szybki prysznic, dzięki temu okazuje się dużo łatwiejszy. Kabina prysznicowa z hydromasażem to natomiast znacznie bardziej ekskluzywny pomysł do wnętrz, w których nie ma cienia możliwości na wannę.

Ciągle modny wydaje się styl retro, nie tylko w świecie mody, ale także we wnętrzach. Dziewczęca i pełna słodyczy łazienka w wydaniu z lat 50-tych zakłada instalację stylizowanej wanny i trudno planować ją z kabiną. Urocza wanna na nóżkach i należycie przemyślana bateria to obligatoryjne szczegóły, a sklepy internetowe oferują prawdziwe cacka.

łazienki, umywalki, wanny

Kolorowo i z pomysłem
Aktualnie nawet grzejniki łazienkowe można znaleźć w ciekawym kolorze egzotycznej limonki lub popularnego kobaltu. Barwne szczegóły są idealnym rozwiązaniem dla tych, którym nie straszne odważne zestawienia.

Zapraszamy na kolejne informacje z witryny, jeżeli te, które przedstawiliśmy tu, Ci się spodobały. W kolejnym artykule oczekuje na Ciebie dużo wiadomości.

Różowe i bordowe umywalki w geometrycznych kształtach lub w postaci szklanych mis, doskonale nadają się do designerskiego wnętrza w czerni. Umywalki w stylu rustykalnym to prawdziwe ozdoby: są zwykle ręcznie zdobione.

Kompakty wc również niekoniecznie muszą być białe. Coraz częściej wybierana okazuje się czerń, ale sporo firm przedstawia rozbudowaną paletę odcieni. Japońskie inkrustowane sedesy i spłuczki przedstawiane są jak dzieła rodem z artystycznej instalacji. Każdy zatem jest w stanie zaprojektować jednoznacznie nietypowe fragmenty wystroju.