Odpoczynek w łazience z wygodną wanną z hydromasażem

Jednym z ważniejszych elementów łazienki jest wanna. Obecnie na rynku oferuje się różne modele zarówno jeśli chodzi o materiał, z którego są wykonane, jak i ze względu na formę oraz funkcjonalność. Najbardziej funkcjonalne są wanny z hydromasażem, jako, że dbają nie tylko o nasze ciało, ale i zdrowie. Wanna z hydromasażem może aktualnie stanowić wyposażenie w istocie każdej łazienki, jako że w sprzedaży udostępniane są różne modele, które możemy dopasować pod względem wielkości. Z powodzeniem też zamówimy taką wannę za względnie niewysokie sumy, chociaż rzecz jasna im bardziej zaawansowane funkcje posiada wanna, tym więcej za nią zapłacimy.

wanny

Źródło: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b

Podstawą działania hydromasażu są w tym przypadku dysze, które wypuszczają strumień wody pod ciśnieniem gwarantując tym sposobem masaż konkretnych partii ciała.

Na pewno zainteresuje Cię ta oryginalna strona www na przedstawiany temat, więc nie czekaj – kliknij tu i zobacz szczegóły na prezentowany temat.

Sposób sterowania przebiega w tym przypadku za pomocą elektronicznego sterownika.Odbywając kąpiel możemy zagwarantować sobie masaż o różnej silne i intensywności. Właściwie nakierowany strumień wody może przybierać niezwykle dużą moc gwarantując nam przyjemny masaż i relaks w trakcie kąpieli. Efektu doda odpowiednie oświetlenie oraz komfortowy zagłówek i podłokietniki. Często wanna posiada też system antypoślizgowy na dnie, dzięki czemu użytkownik nie przesuwa się i nie ślizga znajdując się w środku.

Niektóre modele wyposażone są rzecz jasna również w inne gadżety, jak przykładowo w radio z zainstalowanymi głośnikami, dzięki czemu czas spędzony w wannie upływa jeszcze przyjemniej. Po kąpieli z kolei ważne jest skuteczne wyczyszczenie wanny – w tym przypadku przydaje się system auto-czyszczenia hydromasażu (Pełna oferta). Wielu producentów wykorzystuje w tym celu dezynfekcję ozonową, dzięki której niszczone są różnego rodzaju bakterie i grzyby, a jednocześnie nie ma zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Okno w łazience

Autor: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Oczywiście ważną cechą wanny jest również jej wygląd. Najnowsze modele cechują się nie tylko oryginalnymi kształtami, ale także eleganckimi dodatkami. Pięknie prezentują się na przykład wanny obudowane z jednej strony szkłem, co dodaje wannie elegancji i powoduje, że prezentuje się bardzo nowocześnie. Podstawę stanowią także elementy takie jak słuchawki, wlewki wykonane z chromowanych, stalowych materiałów, które nadają wannie uroku.