Urządzając łazienkę warto zwracać uwagę nie tylko na materiał z jakiego wykonane będzie wyposażenie, ale również na jego funkcjonalność

Stąd też jeśli mamy zamiar urządzić łazienkę i myślimy nad kupnem jak najlepszej wanny weźmy pod uwagę zamówienie wanny z hydromasażem. Wanna z hydromasażem to obecnie luksus, na który stać większość z nas. W sprzedaży udostępnia się bowiem mniej lub bardziej funkcjonalne wanny, za czym idą mniejsze bądź większe ceny. Taka wanna to nie tylko relaks podczas kąpieli, ale także zadbanie o zdrowie, ponieważ montowane w nich dysze gwarantują odpowiednio intensywne strumienie wody, które potrafią rozmasować każdy fragment naszego ciała.

wanny

Źródło: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b

Dysze regulujemy w zależności do naszych potrzeb przy pomocy elektronicznego sterownika i sami decydujemy z jaką intensywnością masaż ma się odbyć. Jest to zatem idealne rozwiązanie i dla osób, które mają kłopoty z kręgosłupem, i dla tych, którzy są bardzo spięci po ciężkim dniu pracy. Zamiast płacić za masaż możemy sami zapewnić sobie stosowny zabieg i zrelaksować się we własnym domu. Wanny (kliknij http://www.prymat.net/) z hydromasażem są wykonywane w wielu wariantach – mają przeróżne kształty, a także funkcje.

Czy taka tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę lampki nocne klasyczne, która dotyczy omawianej kwestii, więc niewątpliwie też Cię zaintryguje.

Najprostsze modele posiadają 2-3 dysze, te bardziej funkcjonalne – 6 i więcej. Mają wyprofilowane siedziska, jeden lub więcej zagłówków i podłokietników. Mogą zawierać dodatkowe udogodnienia – radio z wmontowanymi głośnikami, stosowne oświetlenie, przezroczyste ściany boczne itd. Ze względu na to, że wiele z nich to modele narożne nadają się do każdej łazienki – nawet takiej o niewielkich rozmiarach .

Autor: Sanitec KOŁO

Wybierając wannę tego rodzaju należy sprawdzić nie tylko dostępne funkcje, ale również jakość wykonania tego rodzaju elementów jak wlewka czy słuchawka prysznicowa. Najlepiej, gdy są zrobione z nierdzewnych materiałów, tego typu jak stal nierdzewna chromowana, dzięki której na dodatek są one bardziej eleganckie. Należy też zweryfikować czy wanna ma odpowiednie zabezpieczenia – antypoślizgowe dno, czy zabezpieczanie przed przelaniem się zbiornika. Wanna ma być wytrzymała, ale jednocześnie łatwa w montażu. Tego rodzaju modele bez wątpienia zamówimy chociażby w internecie i to po dość atrakcyjnych cenach.