Gdy marzymy o wonnej kąpieli po ciężkim dniu…

Od chwili gdy kąpiel kojarzy się nie tylko z dbaniem o higienę, ale i z chwilą wytchnienia po wyczerpującym dniu, wanna zajęła honorowe miejsce w łazience. Ciepła kąpiel w komfortowej wannie „z bąbelkami”, wypełnionej wodą, przy blasku świec, czy delikatnym dźwięku ulubionej muzyki, to wspaniały wypoczynek i relaks, w domowym zaciszu.

A jeszcze nie tak dawno, łazienkę traktowano jak ubogą krewną. Nie

relaks

Autor: RelaxingMusic
Źródło: http://www.flickr.com

zastanawiano się nad elementami jej wystroju czy aranżacji. Również nie zaskakiwał jej metraż. Dziś, jest duża i stworzona przez najlepszych projektantów, coraz częściej przeistacza się w domowe SPA.

W pokoju kąpielowym, bo tak obecnie tytułujemy łazienkę, to wanna pełni najważniejsze funkcje. Aranżujemy w niej romantyczne wieczory, organizujemy zabawę dla maluchów czy wylegujemy się po ciężkim dniu.

Odwiedź ten link – to naprawdę świetna propozycja, która na pewno bardzo Cię zaabsorbuje. Nie zwlekaj zatem i zobacz już teraz.

Ciepła woda zawsze była wspaniałym lekarstwem na wyciszenie.

Od wielu lat, domowe spa stało się wręcz standardem w polskich łazienkach. Nie jest to już domena dla sanatoriów, salonów kosmetycznych, i kosztownych hoteli. Obecnie drobne i działające zbawiennie na ciało i ducha zabiegi spa jesteśmy w stanie przeprowadzić samemu w domowym zaciszu. Wystarczy jedynie pokusić się o zakup wanny z hydromasażem. Zwykła wanna zapewnia nam relaks zwykłej kąpieli, natomiast wanna z

hydromasaż

Autor: Duravit
Źródło: Duravit

”bąbelkami” stanowi bardzo sensualne połączenie powszechnie znanych zalet masażu tradycyjnego oraz uspokajających właściwości kąpieli – więcej informacji.

Hydromasaż poprawia samopoczucie, działa ożywczo na skórę, pozwala utrzymać dobrą formę i na długi czas zachować młodzieńczą sylwetkę. Wanna z hydromasażem dzięki intensywnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem masującym nasze ciało, wpływa z powodzeniem na skórę, usuwa zmęczenie, wycisza i regeneruje. Działa co więcej dodatkowo na układ nerwowy i psychikę.

Przed kupnem wanny niech naszą uwagę przykują ważne kwestie jak: jej pojemność, moc pompy, rodzaj sterowania oraz rodzaj dezynfekcji. Uwzględnijmy również powierzchnię łazienki.
Tyle zachodu, przy kupnie wanny? Dokładnie tak. Ponieważprawdą jest, że najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy właśnie podczas kąpieli. Coby nie mówić, to właśnie w niej Archimedes wykrzyknął: „Eureka!”.