Praktyczne rozwiązania kuchenne

Wyposażenie wnętrz, przede wszystkim kuchni, jest czymś, na punkcie czego mnóstwo kobiet ma obsesję. Zwłaszcza, jeśli jest kobietą lubiącą gotować. Tym bardziej, iż z każdej strony, w każdej galerii handlowej otacza nas masę stoisk sprzedających wszelkiego rodzaju sprzęty domowe produkowane przez firmy z całego świata.

Oferują one wszystko: poczynając od klasycznej ceramiki, poprzez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te nowatorskie rozwiązania, które są dziś niezwykle chodliwe, z uwagi na swoją daleko idącą niecodzienność. Producentami takich właśnie wyposażenia kuchennego są dwie firmy, o których informacje zawarte są w poniższym tekście.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą z tych firm, której nie można pominąć urządzając kuchnię, jest Lekue. Jest to hiszpańska marka, ceniona już w ponad 40 krajach w różnych częściach świata. Jej produkty odznaczają się niezwykłą oryginalnością, użytecznością, jakością i niecodziennym stylem.

Jeżeli zamierzasz obejrzeć coś niezwykle ciekawego, spójrz na portal (https://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/p/Ozdoba-choinkowa-nr-30-choinka-z-gwiazdkami/5300) tej firmy, znajdziesz u nich dużo bardzo niedrogich ofert.

Interesujący jest materiał używany do produkcji przyborów – Lekue jest światowym liderem w zakresie produkcji produktów do celów kulinarnych z silikonu.

W swej ofercie posiada szeroką gamę rozwiązań – od foremek do pieczenia ciasta, ciasteczek po innowacyjne akcesoria, typu woreczek do gotowani, talerze w komplecie czy też foremki na kostki lodu – każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Cały towar odznacza się żywymi barwami, oraz interesującymi formami. Nie ma wątpliwości, że są to rzeczy, które dodadzą życia każdej kuchni oraz sprawią, iż zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na wyjątkową uwagę zasługuje również firma Zak Design. Założono ją w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od przeszło 30 lat szokuje interesującymi oraz nowatorskimi projektami. W obecnej ofercie znajdują się wesołe, barwne i przydatne każdego dnia produkty z melaminy. Pytanie czym jest ta melamina – jest ona materiałem syntetycznym, który wizualnie i w dotyku przywodzi na myśl ceramikę, jednak zatrzymuje przy tym lekkość oraz trwałość plastiku – idealne połączenie, prawda?

Do produkcji wyrobów marki Zak Designs używane są jedynie surowce najwyższej jakości, z tego powodu cechują się one idealnym wykonaniem. Radosna kolorystyka i oryginalne, efektowne wzornictwo powodują, iż przyrządzanie oraz podawanie dań staje się prawdziwą przyjemnością. W swej ofercie mają większość potrzebnych akcesoriów kuchennych: każdego rodzaju pudełka, szklanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane – od kilkunastu zł za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (przykładowo dzbanek).

Produkty wspomnianych marek nierzadko możemy znaleźć w sklepach w pasażach handlowych , a także w sieci. Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, przykładowo: „produkty zak design”, „produkty lekue”, bądź po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyszukuje nam się dużo odnośników do odpowiednich sklepów internetowych.