Praktyczne i stylowe, wyższe miejsce, do siedzenia

Bary są charakterystycznymi miejscami. Bywa, że możemy tam za dnia zjeść śniadanie i wrzucić coś na ząb w porze obiadowej, a wieczorem możemy napić się piwa i zamówić parę drinków. Bary to miejsca, które mają ściągać ludzi do lady barowej. Z tego powodu ktoś wymyślił hokery.

Bez tych wysokich krzeseł parogodzinne picie przy barze byłoby nierealne. Wiadomo, że jak się pije piwo to lepiej wygodnie sobie usiąść. Picie piątego piwa na stojąco raczej grozi rychłym upadkiem. Stąd też owe hokery. Umożliwiają one również wynurzenie się nad bar, który dość często jest nader wysoki, dla osób, których Bóg nie obdarzył wysokim wzrostem. Bez porządnych hokerów nie ma dobrego baru. Tam gdzie są barmani, tam jest i odpowiednia ilość procentów i zapewne porządny bar i krzesła, pozwalające nie tylko na wygodne usadowienie się do picia, ale też obserwację tego, co barman wyprawia.

Ciekawe rozwiązanie w mieszkania

Jadalnio kuchnia

Autor: Mary Madigan
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób chciałoby w mieszkaniu mieć bar. Ale nie każdy może pozwolić sobie na wygospodarowanie pomieszczenia ze stołem bilardowym i długim barem, przy którym można byłoby usiąść sobie i zrobić sobie kilka drinków.

Podobny serwis publikuje inne tego typu tematy. Jeżeli Cię one zainteresowały, to kliknij tutaj oraz zobacz więcej porad na stronie (http://www.homeandliving.pl/) pracy, którą tam znajdziesz.

Ale w dzisiejszych czterech kątach wykorzystuje się bar, jako odgrodzenie kuchni od pokoju jadalnego lub od pokoju dziennego. W przestrzeniach jednopokojowych kawalerek, bar odgradza kuchnie od jedynego pokoju. W części mieszkań te blaty barowe są dość wysokie. Przez to, żeby nie tracić opcji korzystania z blatu dokupuje się hokery Dzięki czemu możemy przy takim domowym barze zjeść śniadanie lub obiad i nie musimy się martwić dodatkowym stolikiem, gdzie można byłoby jeść śniadania, obiady i kolacje.

Dziś firmy produkujące hokery wiedzą, że mają one ogromne zastosowanie, więc w swych ofertach zamieścili bardzo sporą ilość tych krzeseł. Modeli hokerów jest bardzo dużo. Część sprawdzi się jedynie w tradycyjnym barze, ale jest wiele modeli, które okażą się świetne do domowych – mieszkalnych przestrzeni (zobacz gotowe pomysły). Bez względu na to, jak nasze mieszkanie zostało urządzone na sto procent kupimy hokery, które będą odpowiednie czy to do jasnego wnętrza, czy też do mieszkania zaaranżowanego w stylu śródziemnomorskim. Z tego powodu musimy przejrzeć różnego typu oferty, by znaleźć hokery idealne.