Tech-Max – firma, która zbuduje drogi i budynki przemysłowe sprawnie i szybko

Takie inwestycje jak budowa dróg czy hal kojarzone są z pokaźnymi przedsięwzięciami. Wykonywaniem podobnych projektów zajmują się również prywatni inwestorzy, jak Bogumił Wojciechowski. Firma Tech-Max, której jest właścicielem, wychodzi na rynek z ofertą usług w zakresie budowania i umacniania dróg oraz prac ziemnych, nie tylko w miejscu, w którym operuje.

na placu budowy

Autor: Sludge G
Źródło: http://www.flickr.com
Działania, które Tech-Max poleca jako pierwsze to prace drogowe, związane z budową nowoczesnych odcinków dróg. Wykonawca zapewnia swój sprzęt: rozsypywarki, walce oraz zagęszczarki do płyt jak też dziewięć rodzajów materiałów, przeznaczanych do zmiękczania, wzmacniania lub osuszania gruntu. Zwłaszcza prace nad zmianą twardości gruntu wymagają indywidualnego doboru spoiw, zarówno pod kątem gruntu jak i do względów klientów.

Firma umiejętnie łączy oba te kryteria, przez stawianie właściwych recept, które przynoszą oczekiwane rezultaty. Nieprzypadkowo fundamentem działania firmy jest profesjonalny dobór spoiw do … fundamentów hal. To one stanowią później o poziomie inwestycji i zasługach wykonawcy.

wylewanie fundamentów

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
Firma działa również w zakresie podbudowy pod nawierzchnie brukowe. Poza tym, że wykonuje podbudowy, wpływa też na mieszanie gruntu z właściwą ilością dobieranego spoiwa – a wszystko w zależności od oceny i recepty. Uwzględniając kategorię ruchu (rodzaj ciągu) zamawiający proszą Tech Max o przydzielone proporcje warstw ścieralnych i podbudowy. Firma oferuje także wykonywanie innych prac, które związane są z pracami ziemnymi. Z pomocą zmechanizowanych narzędzi wsparcia Tech-Max wykona dla nas większe wykopy pod duże budynki oraz mniejsze na drogi i nasypy, na zlecenie zniweluje też kształt terenu. Firma pogłębi rowy i wykopy już istniejące, wykona plantowanie terenu, czy wyprofiluje nasyp.

Każdy z przejawów usług firmy, której przewodzi Bogumił Wojciechowski, jest odpowiednio udokumentowany i parafowany referencjami. Na stronie firmy usługodawca udostępnia kompletną galerię prac, w których firma Tech-Max brała udział.

Jeżeli ten artykuł Cię zaintrygował, to także ta polecana strona (http://naprawaokien.warszawa.pl/) okaże się dla Ciebie nie mniej interesująca więc kliknij na nią.

Oficjalnie firma chwali się wykonaniami dróg i hal przemysłowych. Działalność Tech-Max wykracza poza obręb województwa, dlatego zlecenie tej firmie prac kilkaset kilometrów dalej nie powinno stanowić przeszkody.

Zobacz również: Tech-Max Bogumił Wojciechowski