Jeśli urządzasz łazienkę, warto szukać wyjątkowego wyposażenia

Przy urządzaniu łazienki, znaczący bywa wybór dobranych mebli. Jeżeli mamy niewiele miejsca, trafnym rozstrzygnięciem do łazienki są szafki pod umywalkę. Trzeba pamiętać, że szafki łazienkowe muszą być nie wyłącznie estetyczne, ale i pożyteczne, to znaczy przede wszystkim pojemne.

piękna łazienka

Autor: rogue-designs
Źródło: rogue-designs
Nabywając szafki łazienkowe słupki, wskazane jest sprawdzić, czy sporządzone są z tworzyw odpornych na wilgoć, również zwrócić uwagę na dbałe wykończenie ich nawierzchni.
Szafka łazienkowa słupek jest ogromnie przestronna. Lecz należy mieć na uwadze, że meble mają prawie ciągły kontakt z wodą, a nogi stoją na wilgotnym podłożu cały czas. Wskazane jest ustawić szafki łazienkowe słupki na nóżkach z gumy, albo aluminiowych (szafki do łazienki z topeshop). Odrębnym wyjściem jest szafka wisząca, bowiem nie ma problemu z nóżkami.

Ten serwis internetowy zakład szklarski wrocław zawiera wciągające informacje na prezentowany wątek, zatem, jeśli ta kwestia Cię intryguje, to zobacz to koniecznie.

Szafka łazienkowa słupek musi być odsunięta od ściany, to zezwoli na rotację powietrza, zapobiegnie zawilgoceniu i wykrzywieniu sprzętu. Jednym z najlepszych zabezpieczeń mebli łazienkowych jest lakierowanie wszelkich elementów mebla, lecz takie warstwy powinno się chronić przed mechanicznymi defektami. Nie wolno używać do ich umycia szorstkich ściereczek i proszków.

więcej na stronie

Autor: InsideLab
Źródło: InsideLab
Błyszcząca białe szafki łazienkowe słupki powiększą wizualnie środek łazienki, lecz biel w obszernych ilościach może być nudna. Należałoby w tym wypadku zadbać o kolor w akcesoriach. Umieszczając lustro na jednej ze ścian, optycznie powiększymy powierzchnię. W małych łazienkach lepiej nie stosować obszernych kafli, dużych wzorów, ani stosować materiałów o wyraźnych fakturach. Kolory winny być jasne, lecz nie bezbarwne.
Szafka łazienkowa słupek powinna posiadać mechanizmy cichego zamykania, nie tylko polepszają komfort użytkowania, ale również chronią meble przed prędkim zniszczeniem, ponieważ do szafki sięgamy nagminnie.
Jeśli przy wejściu do łazienki zauważalne jest jak najwięcej pustej posadzki, ręczy to wrażenie większej przestrzeni. Ten dowód przemawia za tym, ażeby w małej łazience zamontować podwieszane sprzęty sanitarne. Bardzo istotne w łazience jest oświetlenie. Korzystne może się okazać białe światło, najlepiej w kilku miejscach.