Jak tanio zmienić charakter domu

Nasz dom może wyglądać klasycznie, jak to bywało u naszych rodzicieli i babci: jednobarwne ściany, najodpowiedniej białe, z meblami jak u każdego, kryształami jak też drobiazgami po babuni właśnie. Nie ma naturalnie nic w tym złego. Nie musimy niemniej jednak – gdy nam się znudzi tenże wystrój – od razu wydawać niebotycznej ilości pieniędzy na niewielką modernizację wnętrz i – co kluczowe – zdołamy tych odświeżających zabiegów dokonać samodzielnie.

naklejki na lodówkę

Autor: Jeff Keyzer
Źródło: http://www.flickr.com

W necie znajdziemy sporą ilość propozycji takich, które odpowiednio przez nas zmodyfikowane wyrażą naszą osobowość. Ciekawym pomysłem dla marzycieli dla przykładu jest kupno fototapety przedstawiającej drzewo (zobacz stelaże do łóżek) genealogiczne. Starczy przesłać do firmy właściwe dane osobowe jak też wymiary drzewka, a również jego kolorystykę po czym dzięki ulubionemu posłańcowi w kilka dni potem możemy naklejać na ścianę przedstawienie w formie szykownego drzewka albo diagramu losów własnej rodzinki. W kolejnym pokoju możemy zastosować dla przykładu nadzwyczaj pięknie wyglądający na jasnej ścianie pas schematycznych, brunatnych kwiatów na tle odcienia kremowego. Nowomodnie, a jednak oszczędnie.

Jeśli już modernizujemy styl (zobacz stylowy-mebel.pl) mieszkania, nie możemy zapominać o pomieszczeniu kuchennym. Miejscu w którym spędzamy niemało czasu, chociażby pichcąc. Wielu z nas nadal uważa to wnętrze w domu za najistotniejsze, winno przeto to pomieszczenie wyglądać wyjątkowo. Nie jest to mimo pozorów trudne, nie wymaga nawet demontażu sprzętów kuchennych. Starczy przykleić naklejki na lodówkę. W pierwszej chwili kojarzą się one z dodawanymi do przekąsek dla dzieci niespodziankami. Można jednak dostać całkiem dorosłe naklejki na lodówkę, w dowolnych formatach. Strona z interesującą ofertą: .

naklejki na lodówkę

Autor: donielle
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy zatem w naszej kuchni na lodówce nakleić budkę telefoniczną albo widok Madrytu nocą bądź też zaplanować własną naklejkę, na przykład w postaci kolażu ze zdjęć z urlopu na egzotycznych wysepkach. Naklejki na lodówkę mogą być także przysłowiową deską ratunkową gdy nasza lodówka spełnia jeszcze swoje zadanie podstawowe bardzo dobrze jednak widać że starowince przydałyby się odwiedziny u specjalisty od wzornictwa. Naklejki na lodówkę świetnie maskują wszelkiego rodzaju odpryski i zniszczenia powstałe w ciągu codziennego użytkowania.