Izokliny wspaniale odgrodzą i połączą różne przestrzenie

Styropapa to świetne rozwiązanie w budownictwie

Technologia idzie na przód, a co się z tym łączy, mamy szansę korzystać z nowych rozwiązań, które nie dosyć, że okazują się niedrogie, to jeszcze gwarantują lepsze działanie danych materiałów, a do tego wszystkiego powodują jeszcze, że łatwiej mamy szansę dobrać dany przedmiot, do własnych wymagań. Przez to tak dużym zainteresowaniem raduje się teraz styropapa, która okazuje się używana do pokrywania dachów.

Idealny projekt dachu to taki, który łączy ze sobą funkcjonalność z estetyką

Autor: Monier
Źródło: Monier
Z jednej strony jest to tradycyjny styropian, z drugiej jest on połączony z papą, przez co gwarantujemy sobie świetną izolację dachu, przy wykorzystaniu jednej metody, co sprawia, że jest ona szybsza w ułożeniu oraz skuteczniejsza w ochranianiu naszego dachu. Może ona być położona na dachach płaskich, spadzistych, nowych, jak i regenerowanych, zatem tak rzeczywiście możemy ją wykorzystać ciągle, co jeszcze wzmacnia jej wspaniałą pozycję na rynku.

Zobacz również: http://www.styro-papa.pl

Izokliny pomogą zabezpieczyć otwory przy kominie

Dach

Autor: Wienerberger
Źródło: http://www.wienerberger.pl

Dopóty posiadamy gładki dach, to nie posiadamy kłopotu, aby właściwie go odizolować, gdyż wszystko kładzie się równiutko. Lecz co robić, jeżeli pojawia się jakiś komin, który wychodzi poprzez dach, albo nagle okazuje się, że musimy odpowiednio odizolować przestrzeń przy włazach dachowych? Wówczas najlepiej zrobimy, jeżeli wykorzystamy izokliny, a więc odpowiednie wypełnienia wykonane ze styropianu i posiadające charakterystyczny kształt – kliknij. Dzięki temu wsadzimy je w każdą przestrzeń pomiędzy izolacją, a daną konstrukcją wychodzącą z dachu, co zaoferuje nam świadomość, że nigdzie nie będzie wiało oraz wszystko będzie właściwie zabezpieczone.

Korzystajmy z nowych rozwiązań

Jeśli będziemy korzystać z nowych metod, to będziemy posiadali gwarancję, że nasze prace wytrzymają przez dłuższy czas i zaoferują znaczniejszą gwarancję, że będą wypełniały idealnie swoje zadanie. Takie styropiany, dla których wymyślona jest jeszcze dodatkowa funkcja, świetnie pomogą nam zaoszczędzić czas oraz pieniądze.