Światło LED jako lampy uliczne zapewniają zaoszczędzenie energii i umożliwiają oszczędzić sporą część kasy

Oświetlone drogi umożliwiają bezpieczeństwo i tworzą miły klimat, kiedy wracamy piechotą późnym wieczorem do swoich mieszkań. Aczkolwiek istnieją tereny, w których są ciemne ulice, bez żadnego oświetlenia i wtedy nieraz czujemy się zagrożeni.

Rozmyte światło

Autor: Jamie McCaffrey
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele gmin tłumaczy brakiem kasy do oświetlenia każdej drogi, gdzie są domu ewentualnie gaszą oświetlenie od 22.00. Tak istnieje na przykład na obszarze wiejskim. A co wówczas kiedy ktoś wraca z pracy późną nocą? Bez latarki z trudem mieszkania (oferta) niebezpiecznie nawet przespacerować taką czarną drogą lub przejść przez ciemny park. Tak nie musi być, jako że w dobie nowoczesnej technologi są oświetlenia, które są niezwykle energooszczędne i świecą nawet do kilku lat.

Takim oświetleniem są żarówki LED AR111, które oczywiście są oświetleniem przynoszącym gwarancję oszczędności energii oraz świecą niezwykle długo. Jest to oświetlenie, jakie wolno z pewnością użyć jako oświetlenie uliczne. Niemniej jednak nie jedynie mają takie przeznaczenie, można je także zastosować do oświetlenia parku, na terenie zakładów czy własnej posiadłości lub drogi własnej do swojego domu. Z uwagi na fakt, że żarówki LED AR111 są nadzwyczaj energooszczędne, bo zdołają zużyć o połowę mniej energii niż typowe oświetlenia uliczne oraz nie przepalają się zbyt często, są na jakąkolwiek kieszeń. Żarówki LED prezentują się nadzwyczaj wyraźnym blaskiem i wysoką jakością utworzenia.

Lampy uliczne LED pozwalają zaoszczędzić dużą ilość budżetu miastom oraz gminom. Lampy uliczne posiadają wielkie znaczenie wizerunkowe na rzecz samorządów i firm, jako instytucji nowoczesnych i przychylnych środowisku i dbających o bezpieczeństwo. Do atutów żarówki LED możemy zaliczyć energooszczędność, choćby do 90%. Nowoczesny soczewkowy układ światła, który zapewnia równomierny rozkład intensywności światła na drodze. Odporność na drgania oraz wibracje. Brak promieniowania UV czy też ekologiczność. Niezwłoczny start z pełną mocą światła oraz brak efektu migania światła.

Kliknij ochoczo ten odnośnik – przeczytasz w tamtym miejscu tak samo niebanalne wiadomości. To wciągający artykuł, który też jest godny uwagi.

Co najistotniejsze niskie wydatki konserwacji oraz serwisowania, natomiast jej żywotność jest 10 razy większa niż oświetlenie sodowe.