Elektryczne suszarki do rąk – fachowy sprzęt w toaletach publicznych

W dzisiejszych czasach marki produkujące wyposażenia do toalet oferują nam prócz podstawowych „domowych” urządzeń, kompleksowy sprzęt stworzony dla łazienek publicznych. W ich ofercie znajdziemy podajniki ręczników, pojemniki na papier toaletowy, przewijaki dla niemowląt, suszarki elektryczne do rąk. Te ostatnie cieszą się od dobrych kilku lat największą popularnością, tym samym jest na rynku szeroki ich wybór.

Dziecko w łazience

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Blisko 75% użytkowników toalet publicznych umieszcza na naczelnym miejscu higienę. Gdy nie ma w nich suszarki do rąk, pozostaną one pewnie wilgotne, przez co bardziej wystawione na powtórne zabrudzenie. Niehigieniczne bowiem jest przy prawdopodobnym braku ręczników, które zanieczyszczają środowisko, wycieranie rąk w ubrania. Elektryczna suszarka do rąk zapewnia kompletną higienę.

Jeżeli zaciekawił Cię nasz wpis, to do zweryfikowania (filtrynakran.pl/pl/c/Karafka-filtrujaca/36) są kolejne treści na stronie, którą stworzyliśmy pod tym linkiem.

Suszenie trwa od siedmiu do trzynastu sekund, zatem gwarantuje niskie zużycie prądu. Najnowocześniejsza elektryczna suszarka do rąk ma także wbudowany zegar, który zapobiega nadużywaniu urządzenia, natomiast jej komora pokryta jest antybakteryjną osłonką.

Suszarki do rąk mają wydajną i niezmiernie solidną grzałkę PTC, która nie ma sposobności się przepalić i dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zatrzymuje większą część, bo co najmniej 99,97% zabrudzeń mechanicznych, komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, jak i większą część wirusów. Omawiane w artykule urządzenia są stosowane do umeblowania toalet publicznych na każdym kroku. Najpopularniejsze marki produkujące suszarki to : Warmtec, Bartscher, Ponente. Ceny wahają się od 100 zł do ponad 4000 zł. Więcej newsów na ten temat: kliknij.

Floating - siła czerpana ze spokoju

Autor: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

Bezdotykowe suszenie rąk to doskonałe rozwiązanie, jakie należy stosować w toaletach publicznych. Jest wybitnie ekonomiczne, poprzez co pozwala na oszczędność energii elektrycznej oraz przychylne środowisku, nie zanieczyszczamy bowiem otoczenia przez ręczniki, których na wysypiskach jest aż 25% w odniesieniu do całkowitej sumy odpadów. Poprzez ich zastosowanie po wyjściu z łazienki publicznej jesteśmy w stanie cieszyć się czystymi dłońmi, z jakich zostały wypędzone prawie że wszystkie bakterie.