Posiadasz nieduże mieszkanie? Sprawdź jak je zaaranżować.

Moja kawalerka to niespełna 25 metrów kwadratowych. Na tej niewielkiej powierzchni mam urządzoną mikroskopijną kuchnię, łazienkę i salon, w którym znalazłam miejsce na jadalnię. Mieszkanie jest niezwykle przytulne, wygodne dla jednej osoby. Kiedy myślałam nad zakupem lokalu stwierdziłam, że musi być to właśnie taka mała kawalerka.

Aranżacja małego mieszkania

Autor: Kirstie
Źródło: http://www.flickr.com
Jako, że nie mam samochodu, zależało mi także na tym, by była zlokalizowana w bloku blisko centrum Rzeszowa. Dziwicie się? Wiem, że większość ludzi stara się kupić mieszkania na uboczu. Dla mnie takie umiejscowienie mieszkania to najlepsza opcja. Mam pod ręką niewielki bazarek, dużo sklepów, w tym wielki hipermarket, a na rynek idę 15 minut. Problemem może być wzmożony ruch aut, bo mój blok położony jest zaraz obok czteropasmówce. Czasami brakuje mi też dodatkowego pokoju do zrobienia biura lub sypialni. Może kiedyś pomyślę kupnie większego lokum – .

Mój niewielki salon z jadalnią mieści kilka osób – kliknij tutaj, przez co bez trudności mogę zaprosić znajomych na jakieś małe party! Zrobiny jest w jasnych kolorach wiosny. Podłoga (rekomendujemy podłogi winylowe dekorianhome) i meblościanka są w kolorze olchy miodowej, ściany zamalowałam na dwa kolory – żółty i delikatnej zieleni. Do tego kupiłam woalowe firanki – białą i mocno pomarańczową, która jest zasłoną.

W rogu pokoju jest moje miejsce pracy – małe biurko z laptopem i przybornikiem z długopisami. Rozkładana sofa pozwala mi w kilka chwil zmienić pokój wieczorem w sypialnię. Okrągły stół z dwoma krzesłami daje namiastkę jadalni. Czego więcej trzeba szalonej singielce prowadzącej własną firmę? Kota, albo królika. Uszatek lada chwila będzie razem ze mną!