Wybierz najpiękniejsze płytki do swego domu i ciesz się wyjątkowym klimatem wnętrza

Płytki ceramiczne są rozwiązaniem wytrzymałym i ładnym. Z powodzeniem bywają wykorzystywane przy projektowania wnętrz w całym mieszkaniu. Dzięki bogatej gamie wzorów i barw można idealnie dostosować rodzaj płytek do określonego pomieszczenia i dołożyć starań, aby zapanował w nim wyjątkowy nastrój.

Płytki ceramicznePłytki ceramiczne (sprawdź tu) dobre do każdego miejsca w domu

Mocną stroną płytek jest nie tylko ich uroda i wytrzymałość, lecz też fakt, że bardzo prosto zachować je w czystości. Dzięki temu świetnie pasują do ciągów komunikacyjnych, halli, na schody i naturalnie do kuchni i łazienek.

mieszkanie

Autor: Arto Brick
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo wszystko na tym zastosowanie płytek w żadnym razie się nie kończy, bo piękne płytki z powodzeniem mogą zostać zastosowane również w salonie. Jest to produkt, który wspaniale spisuje się w wypadku ogrzewania podłogowego, dobrze przenosi ciepło, a zarazem jest rzeczywiście elegancki. Więcej w temacie: .

Te płytki bywają naprawdę bardzo szykowne

Przez dość długi czas płytki ceramiczne – więcej na tej stronie – kojarzone były tylko z kuchnią, łazienką i balkonem. Przyczyna tkwiła przede wszystkim we wzornictwach tego materiału, które były odpowiednie właśnie do takich miejsc. Projektując eleganckie wnętrza, ludzie wymieniali wygodę płytek na piękno drewnianych podłóg i paneli, jakie w salonikach i pokojach mieszkalnych wyglądały naprawdę luksusowo. Jednak obecnie nie trzeba już zrzekać się komfortu, jaki dają płytki, ponieważ twórcy coraz częściej wprowadzają płytki drewnopodobne. Zastosowane w każdym pokoju w mieszkaniu pozwalają zyskać bardzo elegancki i ciekawy rezultat, a w pierwszej chwili ciężko nawet dostrzec, że nie ma się do czynienia z drewnianą podłogą.

Nie kupuj drogich płytek

Kupno płytek bywa poważną inwestycją, zwłaszcza jeśli wnętrze, jakie zamierza się nimi ozdobić okazuje się naprawdę spore. Żeby nie przepłacać, warto spojrzeć na aukcje płytek, gdzie twórcy i sklepy z płytkami zbywają resztki kolekcji albo po prostu zapewniają interesujące promocje. W internecie można znaleźć wiele opłacalnych ofert, zatem gdy się chce przeprowadzić większy remont, właściwie jest zawczasu przeglądać podobne wyprzedaże. Dobrym przykładem jest: polecane kfa.