Co zrobić, żeby optycznie powiększyć ciasne mieszkanko a także zmieścić w nim wszystkie drobiazgi?

Posiadasz niewielkie mieszkanie? Brakuje Ci przestrzeni? Nie wiesz, co zrobić z licznymi „drobiazgami”, takimi jak między innymi: książki, płyty CD, porcelanowe figurki, pamiątki przywiezione wakacyjnych wycieczek, etc.

biuro

Autor: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.
http://www.bellemaison.pl/

Źródło: http://www.bellemaison.pl/
Mamy bardzo dobrą wiadomość: nie musisz się ich pozbywać czy chować w piwnicy. Wręcz przeciwnie możesz je odpowiednio wyeksponować. Wystarczy, iż zainwestujesz w półki ścienne – źródło. Na rynku spotkamy cały szereg różnego rodzajuźródło (źródło)el]i. coraz większym zainteresowaniem cieszą się te zrobione z drzewa sosnowego. Czemu tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, sosnę cechuje dość jasna barwa. Pozwala więc optycznie powiększyć przestrzeń co ma duże znaczenie szczególnie w przypadku małych pomieszczeń. Ponadto jej bezsprzecznym walorem jest uniwersalność. Fantastycznie komponuje się w nieomal każdej aranżacji. Znakomicie sprawdza się zarówno w stylu vintage jak i bardziej nowomodnych wnętrzach. Pasuje do pokoju dziennego a także kuchni.

A jeżeli urządzasz sypialnię rozważ wymianę łóżka i inwestycję w materace piankowe polecam przeczytać które perfekcyjnie dostosowują się dpolecam przeczytać (polecam przeczytać) podpierając kręgosłup i gwarantując niezakłócony sen. Ich cena nie jest zbyt wygórowana a cały wydatek prędko się zwróci. Zresztą na zdrowiu nie warto oszczędzać.