Solidne płytki na loggie w sklepie online.

Płytki na tarasie będą wyglądały klasycznie i porządnie. Nasz sklep internetowy proponuje płytki przeznaczone są do finalizowania tarasów, balkonów, dróżek w ogrodzie czy obrzeżach basenu. Płytki są niezwykle mocne, wykonane z solidnych materiałów. Każda glazura suszona jest osobno, co daje subtelny, równomierny kolor, bez plam i wykwitów. Dzięki współpracy z firmą kolporterską nasze towary dostarczamy w każde miejsce w naszym kraju w bardzo atrakcyjnych cenach.

płytki na ścianę

Autor: Javi
Źródło: http://www.flickr.com
Podłogi na balkonach, zwłaszcza z połączonych z ogrodem i przestrzenią w okół domu, muszą sprostać znacznie bardziej wygórowanym wymaganiom niż układane w domu, są bowiem stale narażone na znaczące wahania temperatury, świecące słońce albo mróz, a także wilgoć z deszczu lub topniejącego śniegu. W dodatku często wnosi się na nie piasek, błoto czy żwir, które mogą nie tylko zabrudzić, ale także niszczyć mało odporne powierzchnie. Płytki na taras powinny być zatem odporne na mróz, o małej ścieralności, a także o właściwościach antypoślizgowych jak w tym źródle – w linku. Na balkonie wspaniale sprawdza się gres techniczny lub klinkier.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w linku (http://www.dekorianhome.pl/farby-ceramiczne)? To oczywiście podobna problematyka, zatem na pewno te artykuły również są warte polecenia.

Układając płytki na tarasie należy pamiętać o dylatacji, a także używać odpowiednie uszczelnienia i izolacje.Płytki klei się do powierzchni cementowej elastyczną zaprawą klejową, która ma szczelnie wypełniać całą przestrzeń poniżej, dlatego podczas ich montażu nanosi się zaprawę zarówno na powierzchnię płytki, jak i podkładu. Decydując się na płytki na taras warto także zadbać, by ich gabaryty pozwoliły dostosować układany kształt do istniejących w płycie betonowej szpar dylatacyjnych – szczeliny w posadzce tarasu powinny wypadać w tych samych miejscach. Wymagania te spełniają kafelki kamienne, gresowe, klinkierowe i terakota:

1) gres – kafelki wykonane ze zmielonego kwarcu, skaleni lub z kaolinu. Posiadają budowę jednolitą, co powoduje, że nawet zniszczone powierzchnie nie zmieniają koloru. Oferowany w różnych kolorach, może mieć fakturę jednolitą lub chropowatą. Ich zastosowania pozwala na wykonanie interesujących wzorów;2) kamień – sjenit, piaskowiec (twardy), granit; są solidne na ścieranie i wpływ czynników pogodowych;3) klinkier – kafelki gliniane wypalane w temperaturze powyżej 1000ºC. To materiał twardy, bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i mróz.

Kafelki układa się na prostym i trwałym, wcześniej przygotowanym podłożu. Montaż płytek jest niebywale prosty, a w przypadku uszkodzenia jednej płytki nie ma konieczności wymieniać całego balkonu, a jedynie zdeformowaną płytkę. Towar dostępny od od ręki. Dostawa w 3 dni od złożenia zamówienia. Istnieje możliwość wysłania próbki towaru z naszego sklepu internetowego. Do każdego zakupionego produktu wystawiamy fakturę VAT albo paragon. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, drogą elektroniczną i zakupów!