Czy wykreowanie przytulnego zakątka dla siebie jest takie ciężkie? Pokażemy ci, iż jest wiele pomysłów.

Urządzanie domu jest jedną z najwspanialszych rzeczy w całym procesie tworzenia mieszkania. Niewątpliwie nieprzyjemne jest ładowanie swoich maneli. Te wszystkie pojemniki, worki i inne składowe wspierające wywóz potrzebnych ci rzeczy. Jak urządzić dom, ażebyś czuł się w nim swojsko?

Oświetlenie pokoju

Autor: Opera Cadet
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest łatwo omieść cały nieporządek, który wykreujesz rozlokowując się w domu, jednak efekt końcowy z pewnością ci to zrekompensuje. Najważniejsze są oczywiście meble. Skoro posiadasz garderobę to jeden problem masz już z głowy. Zamontujesz szafę po sam sufit i wszystko zrobione. Postaraj się postawić na minimalizm. Zorganizuj sobie już wcześniej jak ma wyglądać twoje mieszkanie. Powstrzymasz zwożenie zbędnych rzeczy lub będziesz wiedzieć czego się pozbyć. Przestrzeń jest wspaniała. Musisz mieć gdzie się poruszać, ażeby żyć w równowadze.

Jest dużo stron internetowych, na których znajdziesz przeróżne kształty i typy mebli, jak również dodatków. Sławne są teraz meble pochodzące z recyklingu, to znaczy przykładowo stołek z nadmuchiwanym papierowym workiem na stelażu z rurek. W takim samym trendzie tworzone są sofy. Często spotykane są minimalistyczne regały w barwie białek albo pastelowym.

Prócz tego są też szafki okolicznościowe z mniej lub bardziej fikuśnymi wzorami. Potrzebnym uzupełnieniem jest tutaj naturalnie nowoczesne oświetlenie – zobacz więcej. Różne formy prezentują lampki nocne, można dla przykładu znaleźć takie w formie choinki. Wszelkie psycho wzory przedstawiają także lampy (zobacz lampka nocna do sypialni) ścienne. Interesujące jest także, iż można zobaczyć pościel na wzór drewnianej podłogi, czy nadmorskiego molo.

Obecnie jest dużo stylów, które są stosowane przy dekoracji domów. Prezentując każdy z nich z pewnością odszukamy coś ciekawego, co będzie właściwe dla nas. Sławą cieszy się głównie nowoczesne oświetlenie, to znaczy lampy LED oraz designerskie klosze.

Na nieszczęście, oprócz LED-ów, takie rozwiązania są zazwyczaj drogie. Naturalnie można znaleźć coś za co nie damy miliony, ale będziemy musieli na początku sporo się naszukać. Toteż, nie czekaj dłużej i rozpocznij wielkie poszukiwania designu dla siebie!