Dobór pasującego oświetlenia do łazienki. Zwięzły poradnik dla niezdecydowanych.

Podczas kupna oświetlenia do mieszkania dobrze jest postępować przemyślanie. Kupowanie pojedynczych lamp bez przemyślenia całokształtu może nam przysporzyć później zbędnych problemów, jeśli okaże się, że nie mamy kącika przystosowanego do zrobienia jakiś czynności.

Co mają stylowe lampki nocne do oświetlenia w łazience? Wprawdzie może brzmi to niezwykle, lecz istnieje między tymi detalami powiązanie. Na jakie oświetlenie w łazience opłaca się zdecydować? Kinkiety, halogeny, a może plafony do łazienki? Przy doborze oświetlenia do tego miejsca należy brać pod uwagę …..ilość światła w sypialni. Nowatorskie rozwiązania znajdziesz pod tym linkiek. Jeżeli mamy tam tylko niewielkie źródło światła górnego i stylowe lampki nocne świetnie, jeśli brać pod uwagę zapewnienie klimatu do relaksu i wyciszenia. Warto jednakże zaplanować, gdzie chcemy wykonywać ranny makijaż i wieczorne lampki nocne zabiegi dla urody. Nie warto brać się do ulepszania urody w niedostaecznie doświetlonym miejscu – wynik może być nawet przeciwny do zamierzonego. Pamiętajmy, iż w naszej strefie klimatycznej przez około pół roku światło naturalne jest w zasadzie nieosiągalne wcześnie rano i wieczorem. Jeżeli nie ma miejsca na odpowiednio doświetloną toaletkę w sypialni, plafon do łazienki może okazać się niewystarczającym rozwiązaniem. Sprawdź pod tym linkiem

Nowoczesna łazienka

Autor: Lizzie Benton
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepiej zaplanować uzupełniające punktowe oświetlenie nad lustrem, czy to w formie kinkietu czy reflektorka. Trzeba też wziąć pod uwagę to, czy wybrany plafon do łazienki jest dostosowany do miejsca o dużej wilgotności. Taka adnotacja powinna zostać podana przez producenta.

Plafony do łazienki powinny pasować do całości. Przy wybieraniu danego modelu powinniśmy wziąć pod uwagę styl i kolorystykę zastosowaną w pomieszczeniu. Można dobrać detale wykończenia lampy do baterii przy wannie i umywalce, zwracając uwagę nie jedynie na barwę, ale również, czy są lśniące czy matowe. Klosz może pasować deseniem i barwą do płytek na ścianie. Odwiedź adres .

W sklepach stacjonarnych i internetowych mamy nadzwyczaj różnorodną ofertę lamp. W związku z tym faktem łatwo można wyposażyć wnętrze łazienki w stylowe źródła światła, które przy tym będą realizować wszystkie potrzebne nam do komfortowego życia funkcje.