Piętrowe łóżka w rozmaitych konstelacjach

Podczas planowania urządzenia pokoiku dziecka, bardzo znacząca jest powierzchnia. Dobrym wyjściem może okazać się kupno łóżka piętrowego. Łóżka piętrowe osiągalne są w przeróżnych układach. Jest to najbardziej optymalne rozstrzygnięcie dla niewielkich wnętrz pokoi dziecięcych.

łóżko piętrowe

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Piętrowe łóżko dla dzieci może posiadać zorganizowane posłanie z wysuwającej się spod podstawowego stelaża klasycznego łóżka skrytki, które oszczędza bezcenną powierzchnię pokoju dziecinnego za dnia i gwarantuje wygodny wypoczynek w ciągu nocy dwójce dzieci.

Zaintrygowały Cię wiadomości zawarte w tym artykule? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła można przejść do bardziej szczegółowych danych, które ukryliśmy w linku poniżej.

Sposobność schowania pościeli jest dodatkowym atutem wysuwanego posłania. Wśród łóżek piętrowych znajdzie się także w ofertach sklepów łóżka piętrowe 3 osobowe.
W nowoczesnej aranżacji, łóżko piętrowe zyskuje nowatorskie przeznaczenia. Zadziwiające schowki, aranż światłem i bardzo funkcjonalne podejście do przestrzeni wokół, czynią łóżka piętrowe najbardziej uniwersalnym i interesującym meblem w pokoju dziecka. Niezastąpionym rozstrzygnięciem, zwłaszcza dla małych pokoi dziecinnych, jest piętrowe łóżko, którego spodnią część zagospodarować można na przestrzeń funkcjonalnego biurka. W prosty sposób osiągamy powierzchnię do nauki .

Łóżeczka drewniane z szufladą okażą się trafnym rozwiązaniem dla dzidziusia. Łóżko dziecinne z wysuwaną szufladą jest w stanie służyć jako specjalny schowek, czy też jako specjalna powierzchnia sypialna dla drugiego malucha. Alternatywa ta nadaje się do pomieszczeń, gdzie nie mieszczą się dwa łóżka, lub jeśli nie chcemy korzystać z łóżka piętrowego.

łóżko piętrowe

Autor: Stephen Kruso
Źródło: http://www.flickr.com
Wielozadaniowe łóżko z szufladami to idealne rozstrzygnięcie do trzymania podręcznych rzecz dla malucha. Po wsunięciu szuflady, pokój wygląda schludnie i estetycznie. Wystarczy jednakże podnieść łóżeczka drewniane z szufladą, by pomieścić aż cztery przestronne szuflady, w jakich pomieści się znacznie więcej dziecinnych skarbów. Wybierając piętrowe łóżko dla dziecka, należy zwrócić uwagę na to, z jakiego surowca sprzęt został zbudowany i czy na pewno okaże się bezpieczny dla najmłodszego członka rodziny. Stosownym wyborem są meble drewniane ze względu na swoją odporność i naturalny surowiec.

f