Projekt duża łazienka

Duża umywalnia to marzenie każdego . Gdy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużej umywalni, stwórzmy w niej niepowtarzalny nastrój, nie zapominając o ergonomiczności.

kostka brukowa

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Duża toaleta wymaga dobrego projektu, ażeby była funkcjonalna, nastrojowa oraz wygodna. Funkcjonalnie zaplanowany układ umywalni decydował będzie o tym, czy będziemy czuć się w niej faktycznie komfortowo. Duże umywalnie stwarzają możliwość czytelnego rozdziału na dwie strefy: kąpielowo-sanitarną, zwaną mokrą oraz wypoczynkową, nazywaną strefą suchą. W trosce o wystrój łazienki (zobacz kinkiety kryształowe do łazienki) jak też współgranie ze sobą obydwu stref, podczas jej aranżowania trzeba zatroszczyć się o harmonię między przestrzenią a funkcjonalnym ekwipunkiem umywalni.
Duże toalety będą mieć miejsce na komfortowe wyposażenie, takie jak między innymi wanny sześciokątne. Jak urządzić łazienkę estetycznie oraz praktycznie? Nadzwyczaj funkcjonalne będzie umieszczenie w dużej toalecie dwóch umywalek, zwłaszcza, gdy z niej korzysta więcej niż jedna osoba. Dwie umywalki pomogą rozładować ranną gorączkę przed wyjściem do pracy bądź do szkoły. Model umywalek wybieramy kierując się przede wszystkim użytkowymi względami. Jeżeli będzie służyć wyłącznie do mycia rąk i zębów, możemy wybrać model średniej wielkości jak też głębokości. Jeżeli lubimy myć głowę w umywalce, musimy poszukiwać modelu umywalki głębokiego oraz dużego, z baterią mającą ruchomą końcówkę.

Typ umywalki powinien dobrze się komponować z pozostałym wyposażeniem strefy sanitarnej a także wypoczynkowej w umywalni. Nad umywalką w toalecie na ogół wieszamy lustro.