Na co zwracać uwagę, wybierając meble hotelowe?

Jeśli masz swój hotel, powinieneś zatroszczyć się o kilka kwestii, dzięki którym będziesz nie tylko znany, lecz i doceniany na rynku usług hotelowych. Należą do nich bez wątpienia meble do hotelu. Na co zwracać uwagę, wybierając umeblowanie?

meblehotelowe.wajnert.pl

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim ważna jest jakość mebli. Gdy połasisz się na tanie meble, pewnie nie posłużą ci za długo. W łóżkach momentalnie popękają sprężyny, szuflady w szafkach będą się zacinać, a rogi stoliczków nocnych wytrą się, przez co nie będą prezentować się elegancko. Sprawdzone przez klientów sklepy meblowe, zapewniają ci kupno porządnych, chociaż odrobinę droższych mebli. Jednakże nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto, gdyż ich wymiana nie stanie się konieczna już za kilka lat, tak jak wymiana niedrogich szaf, a zatem – zaoszczędzisz. Przez lata ich użytkowania koszty w końcu się zwrócą, a ty nadal będziesz cieszyć się stosownym stanem mebli.

Łóżko

Autor: jessicadally
Źródło: http://www.flickr.com

Drugą sprawą jest praktyczność hotelowego umeblowania. Powinieneś kupić wygodne łóżka, na których goście się wyśpią, a także regały i komody, do których pochowają swoje ubrania, kosmetyki lub inne drobiazgi. Nawet podczas wyjazdu doceniamy porządek, toteż zapewne nie ucieszylibyśmy się z pokoju, w którym nie ma nawet jednej półki, by poukładać t-shirty, spodnie, sukienki oraz bieliznę. Taki hotel od razu skreślilibyśmy ze swojej listy i raczej znowu byśmy do niego nie zajrzeli.

Sądzisz, że ten artykuł jest godny zainteresowania? Jeśli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię też ta rekomendowana oferta (http://www.dobra-perspektywa.com/ile-kosztuje-projekt-wnetrz/), ponieważ dotyczy zbliżonej problematyki.

To samo tyczy się łazienki hotelowej – powinna być w niej chociaż jedna półka, na której możemy poustawiać swoje kosmetyki. Oprócz tego ma znaczenie sam wystrój wnętrza – meble, przy pomocy których organizujemy pokoje hotelowe, muszą być z jednej bajki.

Oczywiście każdy pokój może być urządzony w innym stylu, lecz w jednym pomieszczeniu nie można postawić nowoczesnego łóżka i staromodnego regału, na ścianie z kolei wieszając różnobarwny zegar ścienny z bohaterem z bajki. Nie będzie to dobrze wyglądać i goście mający uwagę na takie elementy mogą nie czuć się dobrze. Meble razem z dodatkami umieszczonymi w pokoju i z kolorem ścian mają tworzyć spójną całość, by nadawać wnętrzu konkretnego charakteru. Meble do hotelu – np. takie: – to nieodzowny element wyposażenia obiektu. Można wręcz powiedzieć, że są jego wizytówką, zatem warto jest sumiennie przemyśleć sprawę ich zakupu.