Szukasz kanapy do swego nowego salonu? Zobacz, jakie są nasze propozycje!

Narożnik lub kanapa to niewątpliwie jeden z najważniejszych mebli, które znajdą się w Twoim salonie. Jeśli się akurat urządzasz albo chcesz zwyczajnie coś zmienić w swoim mieszkaniu, wtedy powinieneś zwrócić szczególną uwagę głównie na kanapę – musi być to mebel nie tylko ładny, który dobrze wpasowuje się we wnętrze, lecz także – a właściwie przede wszystkim – wygodny.

Teraz mamy dla Ciebie ciekawą i niedrogą propozycję.

Jaki narożnik rekomendujemy?
Fototapety miasto

Źródło: http://demur.pl/inspiracje
Naszym typem bez wątpliwości jest narożnik Boston. Jeżeli poszukasz go w internecie, zaraz się zorientujesz, iż jest to narożnik uniwersalny, który świetnie sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu. Oczywiście w większości przypadków można wybierać barwę i materiał obicia według swoich preferencji, jednak nie da się ukryć, iż standardowy kolor jest na tyle klasyczny, że wpasuje się praktycznie w każde wnętrze – a dodatkowo łatwo można ożywić go kolorowymi dodatkami takimi jak przykładowo poduszki.
Jakie ma plusy?
Narożnik Boston jest dość duży, zatem spokojnie wystarczy na codzienne używanie dla czteroosobowej rodziny. Dodatkowo niewątpliwie rewelacyjnie sprawdzi się jako awaryjne miejsce do przespania gości – narożnik Boston rozkłada się tak, że można z niego zrobić bardzo wygodne łóżko. W takim wypadku powierzchnia spania stanowi 270 na 145 cm, więc jest to naprawdę bardzo sporo.

Na dodatek narożnik Boston posiada pojemnik na pościel, do którego szybko schowasz zapasową pościel, a także inne niepotrzebne aktualnie rzeczy takie jak na przykład koce lub poduszki – to niewątpliwie pozwoli Ci oszczędzić dużo miejsca w domu. Narożnik jest tapicerowany, więc naprawdę sprawnie i bez żadnych kłopotów czyści się go z różnego rodzaju codziennych plam.