Gościmy bliskich u siebie

Nasz dom to nie tylko miejsce, w którym relaksujemy się po długim pracowitym dniu. Jeśli mamy dużo znajomych może bardzo szybko zostać miejscem spotkań towarzyskich. Spotykanie się w centrum, w modnych kawiarniach, dawno już przestało być modne. Obecnie w dobrym tonie jest zaprosić przyjaciół do swojego domu na kawę parzoną po turecku i domowe smakołyki. Jest to bardzo pozytywny zwyczaj. Nie tylko umacniamy więzi, ale również sporo na tym oszczędzamy.

Odnowiony stolik

Autor: patti haskins
Źródło: http://www.flickr.com/photos/pattipics/414813507/sizes/o/
Gdy zamierzamy gościć u siebie znajomych, dobrze by było odpowiednio przygotować nasze mieszkanie. Doskonałym pomieszczeniem do takich spotkań jest pokój dzienny. To nasze najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie, dlatego spróbujmy dołożyć wszelkich starań, aby właśnie ten pokój prezentował się doskonale. Można go urządzić na mnóstwo różnych sposobów. Dla wielbicieli klasycznych wnętrz są tradycyjne komplety wypoczynkowe oraz eleganckie meble w stonowanych kolorach. Jeśli wolimy nowocześniejsze stylizacje,wybierzmy mocne kolory, gładkie powierzchnie i zaskakujące formy. Możemy również urządzić pokój dzienny w dawnym stylu. To rozwiązanie znalazł niedawno wyjątkowo wielu zwolenników. Okres międzywojenny jest symbolem subtelnego szyku, stąd też z rozrzewnieniem wracamy do tamtej epoki i próbujemy odrestaurować ten niesamowity klimat we własnym domu.
 
Przyjmując gości w domu, musimy zakupić potrzebne akcesoria. Na wieczorne spotkanie idealnie nadają się specjalne stoliki kawowe. Doskonale będzie na nich wyglądał nasz najlepszy serwis. Zakryjmy stół koronkową serwetą, ustawmy wazon z kwiatkami i już można się poczuć jak w najlepszej kawiarni na mieście.

A kiedy nastanie słoneczna aura, a my mamy taras, jak najbardziej powinniśmy właśnie tam gościć przyjaciół. Na rynku mamy do wyboru wiele mebli na balkon oraz innych przedmiotów, którymi można udekorować nasz przytulny ogródek. Zasadźmy w ozdobnych donicach sezonowe kwiaty, a w skrzyniach aromatyczne zioła. Spotkanie (meble biurowe wrocław) w takiej atmosferze z pewnością będzie udane.