Tag Archive: dania

dania

Jak zaaranżować gościnną izbę jadalną

Żyjemy w nieustannym pośpiechu i niezwykle rzadko zdarza nam się jadać z bliskimi wspólne posiłki. Gdzie odeszły te cudowne chwile, kiedy zasiadaliśmy wszyscy do kolacji? Tego typu momenty scalają rodzinę. Mamy okazję, by porozmawiać ze swoimi pociechami, podzielić się sukcesami i porażkami z ukochanymi. Może dobrze by było przywrócić tę tradycję do naszej rodziny? Aby to zrobić, trzeba przygotować właściwe miejsce.

Jakie przedmioty powinny znaleźć się w kuchni?

O prawdziwym prestiżu domu świadczy jego kuchnia. Jest ona chlubą gospodarza, miejscem komponowania jak i również przygotowywania dań dla rodziny oraz przyjaciół. Gdy jest dobrze zaplanowana przebywanie w niej stanowi czystą przyjemność, a pichcenie zamiast codziennego znoju staje się radością kompozytora poszukującego odpowiedniego zestawienia dysonansów i konsonansów, słodyczy, pikanterii i soli.

Naczynia – jakie są najlepsze?

Aby zjadać smacznie, trzeba dobrze gotować. A gotowanie to sztuka. Można się tego nauczyć, ale można także pomyśleć o ułatwieniach, jakie niosą ze sobą wysokie jakościowo patelnie i garnki, z jakich korzystamy na co dzień w kuchni. Od dziesięcioleci w sprzedaży są dostępne naczynia renomowanych firm o długich tradycjach, których produkty gwarantują najwyższą jakość przygotowywanych potraw. Wśród liderów od wielu lat wymieniana jest marka Cefal, ze swoimi metalowymi produktami oraz nieco młodszą linią naczyń mających odłączane rączki.